Mobilní párty stany

Hledáte spolehlivého partnera pro pořádání společenských akcí? Hledáte firmu poskytující komplexní služby od zajištění mobilních toalet, přes párty stany různých typů a velikostí po mobilní oplocení? Obraťte se na firmu Johnny Servis.

Rodinná firma působí na českém trhu od roku 1993 a její zastoupení naleznete v dalších středoevropských a východoevropských zemích. V portfoliu produktů naleznete mobilní toalety různých typů. Mimo tradičních mobilních toalet půjčujeme rovněž mobilní toalety pro handicapované, toalety s umyvadlem či mobilní pisoáry několika druhů.

Při organizaci každé venkovní akce nesmíte zapomenout na to, co se naplánovat nedá, počasí. Neriskujte nepřízeň a využijte možnosti vypůjčení mobilních stanů. V naší nabídce evidujeme párty stany různých velikostí i stylů. Oblíbené jsou stany s klasickou sedlovou střechou, nůžkové stany vhodné pro zahradní párty či velice oblíbené a elegantní párty stany ve tvaru pagody.

Připravujete-li akci v otevřeném prostoru, jistě využijete možnosti zapůjčit si mobilní oplocení, které Vám umožní oddělit prostory dle Vašich potřeb. Vyberte si z nabídky typ oplocení, který bude vyhovovat právě Vám.

Služby firmy Johnny Servis jsou opravdu komplexní. Pamatují tedy i na zázemí, které je pro jednotlivé akce zcela zásadní. Využijte možností vypůjčit si například mobilní kanceláře s elektrorozvody či sanitární přívěsy například se sprchovým koutem, či běžnou splachovací toaletou. S firmou Johnny Servis můžete zařídit kulturní či jinou společenskou událost s jedním dodavatelem. Za společností stojí léta zkušeností a spokojených zákazníků. Chcete-li profesionálního partnera, obraťte se na Johnny Servis.Comments are closed.