Moderní erotické prádlo

Zajímají vás novinky v erotickém prádle pro rok 2011? Chcete si pořídit pěkné prádlo na jarní a letní večery? Nové kolekce jsou plné odvážných barev a kombinací. Výrobci se nevyhýbají ani originálním a netradičním střihům. Erotické prádlo potěší vás i vašeho partnera.

Pod pojmem erotické prádlo si můžeme představit celou řadu produktů. Jedná se o krajkové soft i push-up podprsenky, vykrojená tanga a nízké kalhotky s krajkou. In jsou i košilky z průsvitného tylu nebo sexy korzety a podvazkové pásy. Výrobci Sexstil, Anais, Tessoro, Livia Corsetti, Passion nebo EroticWear si na letošní sezónu připravili řadu zajímavých produktů. Nové erotické prádlo zakoupíte v obchodech se spodním prádlem. Dále ho nabízí kamenné i internetové sexshopy. Mezi barvy, které jsou letos in, patří bílá, černá, růžová nebo červená.

Vybírejte v nové kolekci značky EroticWear. Čekají v ní na vás sexy soupravy odvážného střihu, luxusní bikiny na pláž i do bazénu, vyzývavé korzety nebo košilky. Korzety EroticWear jsou vyráběny ve světlém i tmavším provedení. Na první pohled zaujme jejich ozdobné vázání. Nové korzety jsou doplněny pásky na připnutí podvazků. Erotické prádlo EroticWear je sexy a smyslné. V nabídce si vyberou i ty nejnáročnější ženy. Sexy a elegantní je erotické prádlo Livia Corsetti, které je k dostání především v tmavém provedení. Je vyrobeno z kvalitních materiálů – průsvitného tylu, krajky, stužky a imitace latexu. Nabídka Livia Corsetti 2011 zahrnuje sexy krátké košilky, vyzývavé komplety, odvážné kalhotky nebo síťované body. Nové erotické prádlo Livia Corsetti je pro všechny sebevědomé ženy, které znají své přednosti a nebojí se je zvýraznit.

Moderní erotické prádlo můžete vybírat v katalogu spodního prádla IN prádlo. Najdete v něm kousky, které jdou ruku v ruce s nejnovějšími módními trendy.Comments are closed.