Piercing

Piercing je mezi lidstvem přítomen již dlouhou dobu. Zavedli jej indiánské kmeny, které tuto ozdobu používali při rituálech. V dnešní době, která se hodně zaměřuje na módu a módní doplňky, je pro mnoho žen i mužů všech věkových kategorií piercing nepostradatelným prvkem, který nesmí chybět. Slovo piercing pochází z anglického slova „pierce“ tedy propíchnout. Propíchnutím kůže vzniká tunel, kterým je poté provlečen právě piercingový šperk. Lze ho aplikovat v podstatě kamkoliv na těle, počínaje obočím, přes nos, ústa, jazyk až po bříško nebo intimní partie.

Piercing v pupíku aneb decentní volba zkrášlení

Například piercing do pupíku je jedním z nejpopulárnějších hlavně u žen mladšího věku. Tato varianta, ve spojení s výběrem vhodného a decentního šperku působí kultivovaně a neruší celkový dojem. Naopak třeba takový piercing do jazyka si většinou vybírají spíš ženy a dívky divočejšího charakteru, kterým ve skrytu duše dřímá malý ďáblík. Ostatní piercingy aplikované do nosu, obočí či krajin kolem rtů působí decentně a jemným nenásilným dojmem. Širokou škálu při výběru vhodného šperku nabízí internetový obchod Šperky-piercingy.cz, v jehož nabídce najdete modely z chirurgické oceli nebo pravého zlata (ověřeno puncovními značkami) či zdobené Swarovski prvky, které jsou v oblasti módy a módních doplňků velmi dobře známé. Uvažujete-li o tom, že byste své tělo také okořenili moderním způsobem, který frčí, zkuste si projít nabídku právě tohoto internetového obchodu.

Výhody piercingu

Mezi nesporné výhody piercingu patří zcela nesporně zkrášlení těla (ať už decentní či vyzývavé nebo provokativní) a nepochybně také větší atraktivita a v neposlední řadě i zdravě zvýšené sebevědomí. Dívky a ženy v tomto způsobu dost často vidí i dobrou příležitost, jak zpestřit sobě a svému partnerovi společný soukromý život.Comments are closed.