Příběhy z každodenního života

Každý den se kolem nás stane spousta věcí, za kterými se skrývá nějaký příběh. I nám se každý den stane něco, o čem by se dal napsat krátký či rozsáhlý článek. Pojďme společně tvořit web VasePribehy.cz, kde si můžeme naše příběhy sdělit a podělit se s nimi s ostaními uživateli. Iniciativě se meze nekladou, tudíž je pouze na Vás z jakého konce to vezmete. Můžete v sobě probudit kreativitu, kterou jste neposud němeli kde předvést. Do psaní se již zapojila řada zajímavých lidí, kteří každý den na náš web přispívají. Jedná se jak o maminky, tak i starší ženy, muže, ale stějně tak děti či mládež. Příběhy jsou někdy opravdu smtné, jak tomu už v životě bývá.

Velice smutným tématem je vždy nějaké úmrtí nebo také zoufalé situace některých maminek či párů, kteří jsou ve těžké finanční situaci. Ovšem nemusíte mít strach, že jsme pouze nějaké skladiště negativních a špatných příběhů. Máme i řadu veselých lidí, radílků atd… Aktuální téma, které se nyní hodně probíralo, byl hokej. Je pěkné sledovat, jak každý prožívá mistrovství světa.

Někdo tím žije, jiného to obtěžuje a teší se až bude konec. Přesně o to nám jde, vyjádřete svoje pocity, myšlenky, příběhy na našem webu. Pokud máte nějaký problém, tak se sním s námi podělte a uvidíte, že určitě nejste sámi, které podobný problém trápi taky. Budeme se těšit na Vaše příspěvky – VasePribehy.cz.Comments are closed.