Prodloužení vlasů

Dlouhé a husté vlasy jsou snem snad každé ženy. Ne však všechny dámy mají to štěstí. Ženy s dlouhými vlasy mají zpravidla u mužů větší úspěch. Jak už to bývá, trh reaguje na každý nedostatek. Netrvalo dlouho a i na českém trhu se objevila služba prodloužení vlasů. Jak už to u nás bývá, objevila se celá řada salonů, které službu začaly poskytovat. Vybrat si mezi spletí salonů není jednoduché. Nechcete-li vhodit peníze do vzduchu za neprofesionálně odvedenou práci, „proklepněte si“ salon předem.

Základním kamenem pro Vaše rozhodnutí by měla být metoda, kterou salon k prodlužování používá. Existuje jich celá řada. Příkladem velmi profesionální metody, která přináší skvělé výsledky, je metoda Hairdreams. K prodlužování a zhušťování vlasů metoda využívá kvalitních skutečných pramínků. O kvalitě svědčí poskytovaná záruka až na 18 měsíců, kterou u ostatních metod pravděpodobně nenaleznete. Zákaznice mohou vybírat ze dvou typů vlasů (indické chrámové, evropské). K metodě se pojí i oroginální vlasová kosmetika.

Dalším rozhodujícím faktorem by měly být reference. Orientujte se například dle klientely jednotlivých firem. Jedním ze salonů, který nabízí prodlužování vlasů metodou Hairdreams, je salon YES VIP. V portfoliu klientů nalezneme celou řadu známých osobností. Namátkou vyberma Simonu Krainovou, Lucii Bílou či Halinu Pawlowskou.

Oslňte své okolí krásnými dlouhými vlasy, které působí zcela přirozeně. Zvedněte si sebevědomí a změňte svoji image, prostřednictvím proudležení a zhuštěni vlasů!Comments are closed.