Prodlužování řas

Prodlužování řas není v kosmetických a kadeřnických salonech žádnou novinkou. Existuje však několik metod a využívaných technologií. Liší se především způsobem aplikace a časem, po který Vám řasy vydrží. Právě tyto dva faktory mnohé ženy odrazují. Aplikace přeci jenom něco stojí a čas jsou peníze. Jednou z metod prodloužení řas se jmenuje Luxus Lashes.

Metoda Luxus Lashes využívá moderní technologie. Aplikuje se speciálně vyvinutým elastickým lepidlem s obsahem silikonu způsobem řasa na řasu. Právě díky silikonu jsou řasy dlouhodobě elastické a pří kontaktu se nelámou. Hlavní výhoda tkví v „trvanlivosti“. Umělé řasy aplikované metodou Luxus Lashes vydrží až 2 měsíce. Produktová řada umožňuje ženám velmi personalizovaný výběr. Dámy mohou volit dle délky, tloušťky, zakroucení i barvy. Aplikace je zcela bezbolestná a trvá přibližně 1 až 2 hodiny. Řasy působí zcela přirozeně, velice osobitě a jsou velmi lehké. Kvalitu metody potvrzuje i množství VIP osobností, které se k metodě Luxus Lashes uchýlilo. V seznamu bychom našli celou řadu modelek, zpěvaček či moderátorek. Namátkou jmenujme Simonu Krainovou, Annu K či Michaelu Ochotskou. Prodlužování řas je zcela standartní službou mnoha salonů. Tím spíše buďte při výběru opatrní a volte na základě používaných metod a referencí.

Oslňte i vy svoje okolí okouzlujícím pohledem zvýrazněným dlouhými hustými řasami. Podpořte svůj vzhled a zvedněte si sebevědomí!Comments are closed.