Prodlužování vlasů

Sníte o dlouhých a hustých vlasech? Neměla jste to štěstí od přírody a nechce se Vám utrácet tisíce za prodlužování vlasů? Využijte metody clip-in.

Clip-in příčesky jsou nenápadné a především šetrné k Vašim vlasům. V porovnání s efekty běžného prodlužování vlasů se výsledek prakticky neliší. Zjednodušeně řečeno dosáhnete stejného výsledku za několikanásobně nižší cenu. Připevnění není nijak složité a celá „operace“ zabere 5 minut. Clip in vlasy se připevňují pomocí nenápadných clip-in hřebínků. Jedná se o mini sponky, kterými vlasové pásky přicvaknete na Vaše vlasy. Sponky obsahuájí silikonový proužek, který zabraňuje sklouznutí vlasového pásu i při tělesné zátěži typu sport či tanec. Většina prodávaných setů obsahuje osm různě širokých vlasových pásků. Jejich rozmístění záleží pouze na Vás.

Hlavním předsudkem proti clip in metodě je čas, který připevnění zabírá. Opak je pravdou. Po první aplikaci příčesků si jejich nasazení rychle osvojíte a zjistíte, že Vám zabírá stále méně času. Dalším plusem metody je již zmíněná cena a šetrnost k Vašim unaveným vlasům. Neutrácejte tísíce. Vyzkoušejte metodu clip-in.Comments are closed.