Zdravý spánek od A do Z. To jsou postele a matrace společnosti Jacques

Pohodlný spánek je základem pro zdravý životní styl. Společnost Jacques nabízí ve svém sortimentu pestrou paletu postelí, matrací a roštů, ze kterých si vybere každý. Nejen klasické, ale i rohové postele a patrová lůžka z kvalitního dřeva, navíc v široké škále odstínů, to všechno oceňují tisíce zákazníků.

Velký sklad postelí

Společnost Jacques má na skladě stále přes 250 výrobků. Všechny druhy postelí lze objednat z bukového, dubového, březového nebo ořechového dřeva. Dle přání zákazníků je navíc možné dřevo namořit. Moření zvýrazní kresbu dřeva a lze si vybrat z palety odstínů od lehce přibarvených až po sytě tmavé. Mořidlo nanáší odborníci přímo na čistě zbroušené dřevo, to je pak překryto a ochráněno ekologickým transparentním lakem. Výbavu z mořeného nábytku je lepší pořizovat najednou. Mořené dřevo totiž časem mění svůj odstín a každý nový kus by byl mezi staršími poznat.

Rozměry postelí

Po výběru dřeva a odstínu přichází na řadu výběr rozměru postele. Jacques nabízí šířky od 90 až přes 180 centimetrů,  a jakékoliv délky i výšky, takže se hodí do každého bytu nebo rodinného domku. V této souvislosti stojí za pozornost zejména rohové nebo patrové postele, které dokáží uspořit potřebné místo. Zákazníci si vyberou také z nabídky postelových roštů. Mezi nabízené typy patří pevné, motorové, polohovací nebo výklopné.

Matrace

Neodmyslitelnou součástí zdravého spánku je i vhodný výběr matrace. Firma Jacques dodává matrace ze studené pěny HR, GR i Energy, z pur pěny, viscoelastické i s taštičkovými pružinami. Ke správnému výběru matrace pomůže i výpočet BMI indexu, tedy indexu tělesné hmotnosti. Kalkulačku má Jacques přímo na svých webových stránkách jacques.cz.

Matrace z nové generace studených pěn mají tu výhodu, že snadno vstřebají energii, která vznikla při zatížení a poté ji vydávají zpět formou aktivní podpory. Matrace z nawapur pěny s podílem extraktu z rostliny verenda zase aktivně odpuzuje roztoče a mikroby, je tedy velmi vhodná zejména pro alergiky. Viscoelastické matrace jsou vyrobeny z materiálu, který vyvinula NASA. Materiál mění svou tuhost podle přijímaného tepla, čímž se přizpůsobuje tělu a rozděluje váhu na větší plochu.

Anatomické polštáře

Do sortimentu, který podporuje zdravé spaní, patří i anatomické polštáře. Zákazníci si mohou vybrat z celé řady druhů. Samozřejmostí je pak nabídka zdravotních polštářů. Jako vhodný doplněk k sadě zdravého spaní může pak sloužit matracový chránič. I ty lze v sortimentu společnosti Jacques najít.

Studio Bambásek – psaní PR článků, copywriting, psaní textůComments are closed.