Surfcam – moderní technologie pro zefektivnění výroby

http://www.3epraha.cz/

SURFCAM je v současnosti nejrozšířenějším CAM systémem na našem trhu. Využívá se hlavně v automobilovém průmyslu, ve slévárenství a výrobě modelů, strojírenství a ve výrobě zápustek a forem. Tento vyspělý software pro řízení CNC technologií umožňuje řídit 2 až 5 osé frézky, soustruhy a soustružnická centra, vyvrtávačky, drátořezy a další. K jeho hlavním přednostem patří špičková technologie TrueMill, která výrazně zkracuje dobu obrábění a prodlužuje životnost nástrojů.

Samotný SURFCAM můžete zakoupit ve dvou základních verzích.

  • SURFCAM Basic Edition – základní instalace systému pro 2-3 osé frézování, soustruhy a drátořezy
  • SURFCAM Advanced Edition – rozšířená instalace pro 2-5 osé frézování, soustruhy a drátořezy

Kromě toho si můžete přikoupit i doplňkovou řadu revoluční technologie TrueMill, a to buď její variantu TrueMill 2-Axis pro 2 osé obrábění čiTrueMill 3-Axis pro 2 a 3 osé obrábění s využitím technologie TrueMill.

Tento systém se dá ideálně využít v kombinaci s dalším produktem z dílny 3E Praha – SolidWorks PDA™ (Parts Design & Assemblies). Zatímco samotný SURFCAM poskytuje uživateli drátový a plošný modelář pro tvorbu základního modelu nebo importovaného dílu, SolidWorks PD&A™ ho výtečně doplňuje jako parametrický a plošný modelář pro tvorbu dílů a větších sestav. SolidWorks PD&A™ vám dává možnost tvořit samostatné 3D díly včetně sestav, které mohou obsahovat až desetitisíce dílů.

Protože SURFCAM umožňuje načítání nativních souborů SolidWorks, zjednodušuje se uživatelům zásadním způsobem práce s překladem. SURFCAM automaticky rozpoznává případné změny modelu v systému SolidWorks a automaticky přizpůsobí dráhy nástroje modelu aktuálnímu. Díky takto vysoké míře součinnosti mohou uživatelé jednoduše a dynamicky pracovat s veškerými konstrukčními změnami.

O detailech tohoto i dalších produktů se dozvíte více na webu www.3epraha.cz.Comments are closed.