Kryštof Summer Camp aneb Letní tábor s výukou angličtiny

Pod pojmem letní tábor si každý z nás vybaví spoustu her, dobrodružství, táborák, zábavu, sportovní aktivity, nové kamarády a možná i letní táborové lásky….prostě dny, strávené v krásné přírodě, plné pohody a legrace. Právě takové jsou letní Kryštof Summer Camp, které pořádá jazyková škola a jazyková školka Kryštof.

Letní tábor s výukou angličtiny jedině pod vedením rodilých mluvčí

Náš dětský tábor není výjimkou, a proto nabízí přesně toto vše, ale k tomu navíc přátelskou atmosféru. Výuka anglického jazyka v malých skupinkách dětí (max. 20) probíhá již tradičně pod vedením osvědčených lektorů-rodilých mluvčí a také sportovních instruktorů. Děti si tak mohou vyzkoušet komunikaci s rodilým mluvčím, která je orientována hlavně na mluvení a opravdové použití angličtiny při běžné nenucené komunikaci. Letní tábor s výukou angličtiny hravou formou tak je zárukou příjemně stráveného léta se spoustou anglických her a zábavy.

Letní tábor s angličtinou je vždy plný výletů, anglických her a zábavy

Náplň letních táborů s výukou angličtiny tvoří nápadité jazykové aktivity na vysoké úrovni spolu s celodenními výlety ve zdravém prostředí. Samozřejmostí je také zajištění veškerých výtvarných a učebních materiálů a pravidelný přísun energie (stravování 5x denně), spolu se zajištěním dopravy.

Podrobnější informace o termínech a lokalitách letních táborů s výukou angličtiny pak naleznete na adrese www.klckrystof.cz .Comments are closed.