Kvalitní firmy v ČR a lidé, kteří za nimi stojí – Ritzy – interiéry, kuchyně s. r. o.

Brno, 9. února 2011 – Společnost Ritzy – interiéry, kuchyně s. r. o. (interiéry na klíč, kuchyně, obývací pokoje, nábytek) získala prestižní certifikát Kvalitní firma, který je potvrzením vysoké úrovně spokojenosti zákazníků při realizaci služeb. Nedílnou podmínkou pro získání certifikace jsou špičkové reference a zavázání se firmy k pokračování v transparentním řízení, seriózním podnikání a pravidelné komunikaci s veřejností v budoucnosti. Společnost Ritzy – interiéry, kuchyně s. r. o. se tak zařadila mezi elitní skupinu podniků, čítající aktuálně více než 130 členů, kterým se podařilo získáním certifikátu Kvalitní firma dokázat, že to s kvalitou nabízených produktů a služeb myslí opravdu vážně.

Společnost Ritzy – interiéry, kuchyně s. r. o. vznikla v roce 2006 a její hlavní devizou je zajišťování dodávek kompletních interiérů včetně stavebních prací, pokládky podlah a výmalby. Interiéry jsou řešeny na klíč tak, aby se zákazník nemusel starat o koordinaci jednotlivých prací a měl vždy záruku, že výběru subdodavatelů bude věnována patřičná péče.

Firmu Ritzy – interiéry, kuchyně s. r. o. založil pan Richard Dvořák spolu s paní Gavelkovou. Již dlouho před vznikem společnosti oba jednatelé získávali zkušenosti v malých i velkých firmách v oboru nábytkářství a interiérů. Společný podnik zakládali s vizí propojení výhod velké firmy a malého stolařství. Díky tomu je v současné době společnost schopna rychle reagovat na požadavky odběratelů a současně disponuje silným zázemím, což vede k efektivnímu uspokojování všech potřeb klientů. Svoji spokojenost dali zákazníci najevo v průběhu certifikace podniku značkou, kdy mu udělili výtečné hodnocení 1,05. Díky tomuto skvělému výsledku následně společnost Ritzy – interiéry, kuchyně s.r.o. získala také ocenění za nejlepší hodnocení od zákazníků v měsíci září. Nápadů na vylepšení podnikání zůstává v zásobě stále mnoho, proto panu Dvořákovi nezbývá příliš volného času na jeho koníčky. Je si však vědom, že občasná relaxace je nutností. Nejlépe si odpočne na své motorce a také při poznávání nových krajů, což je navíc i dobrý způsob, jak přijít na jiné myšlenky a získat nové nápady.

Všechny firmy na trhu o sobě tvrdí, že jsou kvalitní. Společnost Ritzy – interiéry, kuchyně s. r. o. však o svých kvalitách nyní má i pádný důkaz. Zisk certifikace Kvalitní firma je potvrzením o vysoké úrovni poskytovaných služeb a tato značka tak může potenciálním klientům napovědět, že podnik Ritzy – interiéry, kuchyně s. r. o. dokáže plně uspokojit i ty nejnáročnější požadavky.

Certifikace Kvalitní firma je udílena společností Asociace pro certifikaci a.s., která její přidělování řídí dle principů, jejichž základy byly položeny již v roce 1912 v USA, při vzniku předchůdce dnešní partnerské společnosti – The Better Business Bureau. Do certifikačního programu se může přihlásit jakákoliv firma či živnostník. APC (Asociace pro certifikaci) provede s 60 procenty zákazníků podniku objektivní telefonický průzkum, v jehož rámci tazatelé ohodnotí kvalitu výrobků či služeb, chování pracovníků, kvalitu komunikace a další parametry spolupráce s daným subjektem. V případě získání průměrného hodnocení lepšího než 1,5 (hodnoceno na stupnici od jedné do pěti, přičemž 1 je nejlepší), je daný podnik způsobilý k získání certifikátu Kvalitní firma.

Obdržení certifikátu zákazníky informuje o vysoké kvalitě nabízených služeb, je zárukou skvělých referencí a přináší významné odlišení od konkurence. Certifikovaná společnost navíc získává bezplatnou marketingovou podporu ze strany Asociace pro certifikaci a rovněž přístup k dalším exkluzivním službám.

Asociace pro certifikaci a.s. je sdružením, které vzniklo jako reakce na ekonomickou krizi a nedostatek důvěry mezi podniky a klienty. Cílem asociace je zvýšení kvality podnikatelského prostředí v České republice, což je přínosem jak pro dodavatele zboží a služeb, tak i pro jejich odběratele, tedy pro každého občana.Comments are closed.