Letní jazykový tábor – léto plné anglických her a zábavy

Výuka angličtiny na jazykových letních táborech neprobíhá klasickým školním způsobem, ale formou hravých lekcí nebo komunikací s vrstevníky z ciziny či vedoucími, kteří cizí řeč ovládají, během sportovních aktivit a her v přírodě.

Nejdůležitější je zábava a bohatý program

Letní jazykové tábory většinou nabízejí dětským studentům nejen aktivní pobyty v přírodě, ale bohaté programy zahrnující i výuku anglického jazyka, která je vedena zkušenými domácími a zahraničními lektory. Mezi osvědčené a finančně dostupné letní jazykové tábory, pořádané převážně v Severních Čechách, patří například tradiční Kryštof Summer Camp, které pořádá jazyková škola a jazyková školka KLC Kryštof.

Pokud však máte možnost investovat do pobytu vašeho dítka v jazykovém táboře několikanásobně vyšší částku (čtrnáctidenní pobyt pak vychází přibližně na 20.000,- až 35.000,-Kč), neváhejte hledat mezi tábory v zahraničí. Pokroky v angličtině jsou pak samozřejmě viditelnější, neboť čím méně lidí hovořících česky se účastní, tím lépe – avšak neměli byste očekávat žádné zázraky, neboť stejných výsledků může vaše dítě dosáhnout i v dobře organizovaném letním jazykovém táboře v Čechách, který bude probíhat pod vedením zkušených lektorů – rodilých mluvčím.

A závěrem jedna rada, nezapomeňte se přihlásit na letní jazykový tábor co nejdříve. Tábory s angličtinou jsou oblíbené a tradičně jsou obsazeny jako první. Pro více informací o letních jazykových táborech pak můžete navštívit například stránky na adrese www.klckrystof.cz .

Sdílet článekComments are closed.