Levná tiskárna Praha – barevný a ofsetový tisk

Kde si nechat vytisknout různé potřebné materiály či nechat si je oskenovat? Zkuste si zajít do firmy Durabo – tiskárna Praha. Tiskárna a grafické studio Durabo patří v současné době k těm významnějším společnostem v oblasti služeb zaměřených na ofsetový tisk a výrobu polygrafických produktů. Důraz na kvalitu výrobního procesu a výsledného produktu přivedl firmu k certifikátu ISO 9000:2000.

Tato firma nabízí: tisk polygrafických výrobků jako jsou plakáty, vizitky, prospekty, přání, samolepky, samopropisovací sety. Zpracuje vám taky pro Vás knihy, výroční zprávy, bulletiny, noviny, firemní profily, kalendáře, produkty pro podporu prodeje a další desítky variant těchto výrobků s výseky, laminací nebo ražbou.
Tisková produkce této firmy je postavena na strojích japonské firmy KOMORI. Promyšlená, úsporná koncepce strojů spolu s vynikajícími tiskovými vlastnostmi je jasnou a velkou výhodou v současném tržním prostředí. Desetibarvový stroj Komori B1 je jediný v České republice a představuje špičku ve své kategorii. Novátorské řešení s pěti věžemi dole a pěti nahoře umožňuje docílit vynikající výsledky poměru cena / výkon. Všechny ostatní technogie od studia firmy po knihařské vybavení a zpracování jsou přirozenou a rovnocennou součástí kvalitního tisku.

Pokud i vás tak jako mě zaujala tato firma, a chcete si nechat vytisknout například pěkný kalendář ze svých fotek, neváhejte se podívat na: www.durabo.cz.Comments are closed.