Mobilní nádrže a rozvoz pohonných hmot

Pohonné hmoty ve firmě pod kontrolou a kdykoli k dispozici? Víme jak na to!

Odebíráte často velké množství pohonných hmot? Chtěli byste snížit náklady, získat pravidelné dodávky a navíc ušetřit peníze? Jak by s vám líbila možnost tankování přímo u vás ve firmě s menšími náklady a bez zbytečných starostí? Využijte dodávky a rozvoz pohonných hmot!

Každá větší i menší firma, která se zabývá dopravou, stavebnictvím či zemědělstvím, musí pravidelně do svých nákladních automobilů či zemědělských strojů tankovat palivo. Nejenže je finančně nevýhodné tankovat na vzdálených stanovištích, především to zdržuje a ruku v ruce s časovým skluzem firma přichází o peníze.

Ušetřit, usnadnit, získat!

Elegantní řešení přináší možnost snadného využití distribuce PHM. Funguje to tak, že vám firma přiveze speciální nádrže, které jsou vybaveny stáčecím zařízením a jsou plně samoobslužné. Nádrže lze vybrat ze široké nabídky dle kapacity, určení a zájmu zákazníka. Existují samostatné mobilní nádrže pro naftu i benzín. Mobilní nádrže je možno přímo zakoupit, případně i dlouhodobě pronajmout.

Dodávka, včetně odborně provedené montáže, je provedena ze strany dodavatele, o nic se nemusíte starat. Pravidelný servis a podpora patří k dobrému jménu firmy. Náhradní díly a příslušenství řeší také dodavatel, tedy vše je naprosto jednoduché a hlavně bez starostí. Pak již jen stačí pravidelně doplňovat pohonné hmoty, o což se postará opět dodavatel. Rozvoz nafty lze domluvou stanovit v pravidelném intervalu, což zajistí vždy plnou nádrž bez starostí, s ušetřenými nervy a především se sníženými náklady. Pravidelné vyúčtování přináší okamžitý přehled o stavu účtu a vyčerpaných pohonných hmot.

Bez starostí, okamžitě a přehledně.

Líbí se vám takové řešení? Také chcete levně, pravidelně, v pohodlí vaší firmy tankovat benzín či naftu a přitom mít všechny informace o stavu PHM a jejich vyúčtování okamžitě pod kontrolou? Pak navštivte společnost FuelTransport, kde snadno domluvíte řešení pro vás a vaši firmu na míru. Rozvoz pohonných hmot, pronájem či prodej mobilních nádrží, perfektní servis a poctivý přístup, to vše vám nabídne FuelTransport.Comments are closed.