Sídlo společnosti a pronájem kanceláří v Praze

Office-Advisor nabízí pronájem plně vybavených kanceláří, pronájem virtuálních kanceláří a sídla společností na prestižních adresách všech velkých měst ČR i v zahraničí.

Ať už zakládáte novou firmu nebo chcete expandovat na nové obchodní trhy, ve jménu Office-Advisor najdete spolehlivého partnera s dlouholetou tradicí. Office-Advisor pro vás neustále vyhledává nová moderní administrativní centra, reprezentativní prostory s dobrou dostupností, možností parkování i kvalitní občanskou vybaveností. Stačí si jen vybrat.

Sídlo společnosti

Správná obchodní adresa vašeho podniku je možná důležitější, než jste si doposud mysleli. Mnoho podnikatelů rozjíždí svou podnikatelskou činnost přímo ze svého domova, tedy z adresy svého trvalého bydliště. Pokud patříte mezi ně – zamysleli jste někdy, jak tento údaj, který musí mít podle zákona zapsaný každá firma v obchodním rejstříku, působí na vaše potenciální klienty? Napadlo vás, že značka, která má uvedené sídlo firmy na prestižní adrese hlavního města, působí na zákazníka lepším a důvěryhodnějším dojmem než adresa v malém provinčním městečku a může vám tak snadno napomoci k získání nových zakázek?

Tím však výčet výhod nekončí. Služba poskytnutí sídla od Office-Advisor totiž zahrnuje i příjem, úschovu a přeposílání pošty včetně avizace došlé pošty, možnost identifikace firmy u vchodu do budovy, nebo přístup do zasedacích místností zařízených audiovizuální technikou vč. možností cateringových služeb pro případ větších obchodních jednání atp. Tuto službu přitom pořídíte u Office-Advisor již od krásných 790 Kč měsíčně.

Pronájem kanceláří Praha

Office-Advisor dále nabízí pronájem plně zařízených kancelářských prostor v několika atraktivních lokalitách Prahy. Za fixní cenu v tomto případě získáte moderní administrativní prostory pro jednoho i více pracovníků, a to včetně veškerého technologického vybavení a zařízení. Ušetříte proto na vstupních nákladech za technologie i za personál. Office-Advisor vám umožní uzavřít flexibilní smlouvu na domu jednoho měsíce, jednoho roku, nebo déle. Velikost pronajímané plochy přitom budete moci upravovat přímo v době pronájmu podle vašich momentálních potřeb a požadavků.

Informujte se o detailech nabídky Office-Advisor na webu www.office-advisor.cz, na tel. čísle +420 255 700 805, nebo bezplatně pomocí služby Skype na kontaktu „office-advisor“.Comments are closed.