I osobnosti uměleckého světa nosí piercing

Piercing už není jen výsadou námořníků a lidí z periferie společnosti. Nyní se staly se módní záležitostí hlavně mezi mladými lidmi. Piercing rtu nebo obočí již lidi nepohoršuje, už se nad tím nepozastavují a přijali to jako vyjádření osobnosti. S piercingem se setkáváme na každém kroku nejen v televizi a médiích, ale stal se součástí každodenního života mnoha lidí v našem okolí. Piercing se stal součástí osobnosti idolů mladých lidí.

Mládež odjakživa napodobovala styl a oblékání slavných hvězd, které vnímala jako svoje vzory a téměř všechny hvězdy, které jsou idoly mladých lidí, mají piercing nebo tetování na různých částech těla a proto není divu, že je mezi mladými lidmi piercing populární záležitostí. V dnešní době piercing označuje postoj k módě a kultuře. Mladí lidé hledají u celebrit inspiraci k ozdobení těla a napodobují své oblíbence. Nechávají si aplikovat piercing na stejná místa, ve kterých je nosí jejich oblíbenec.

Piercingu pupíku, rtu, nosu a intimních částí těla neodolala hvězda hudební scény Christina Aguillera, která má na svém těle celkem 11 piercingů. Dalším oblíbeným místem, kam si celebrity nechávají aplikovat piercing je nos. Miláčkové mladých lidí jako PINK a Kelly Clarkson mají malý piercing v nose. Avšak neoblíbenějším místem, kam si hvězdy nechávají aplikovat piercing je pupík. Beyoncé, Jessica Alba, Paris Hilton, Britney Spears, Madonna a mnoho jiných velkých hvězd mají menší či větší šperky v pupíku. Piercing umocňuje smyslnost a krásu jejich osobnosti. Nejen světové, ale i české celebrity podlehly kouzlu piercingu. Piercing pupíku zdobí Agátu Hanychovou či modelku Kláru Medkovou.

Sdílet článekComments are closed.