Vyberte si pomaturitní studium s praxí na dobré jazykové škole

Pokud jste se nedostali na VŠ, jistě řešíte co dál. Pomaturitní studium jazyků je velmi častá volba neúspěšných uchazečů. Pokud se studiem budete pokračovat ihned po střední škole, nepřijdete ani o statut studenta, což skýtá mnohé výhody. Například není nutné se hlásit na pracovní úřad nebo platit zdravotní a sociální pojištění. Pokud si vyberete jazykovou školu Lingua Viva, pomaturitní studium v Praze (centrum) je zde již od 19 900 Kč za rok.

Co si pod pojmem pomaturitní studium angličtiny představit? Jde o čtyřhodinové denní studium anglického jazyka v malých skupinkách. Po absolvování ročního kurzu můžete získat některý z mezinárodně uznávaných certifikátů (TOEIC, Cambridgské zkoušky apod.).

V jazykové škole Lingua Viva vás budou vyučovat kvalitní učitelé a zároveň se můžete připojit i k mimoškolním aktivitám. Pokud budete mít zájem, můžete si vyzkoušet poznání Prahy s anglickým průvodcem případně lze procvičovat anglická slovíčka při návštěvě ZOO. Více informací naleznete v programu pomaturitního studia.

Zajímavější může být pomaturitní studium spojené s rekvalifikačním kurzem

Pomaturitní studium jazyka lze také spojit s praxí. O mnoho si tak usnadníte pozdější hledání práce, i když právě výše zmíněný certifikát vám také hodně pomůže. Šanci na uplatnění na trhu práce pro vás bude díky tomu o notný kus větší.

Lingua Viva vám umožní i rekvalifikaci akreditovanou MŠMT (v oborech personalistika, obchodní manažer, manažer cestovního ruchu aj.). Praxe bude prováděna na skutečných pracovištích (délka přibližně 80 hodin). Témata jsou volena tak, aby hodiny odpovídaly studiu na vysoké škole. Cílem rekvalifikace je získání osvědčení o rekvalifikaci ve vybrané oblasti.

Pokud si chcete podat nezávaznou přihlášku ke studiu, pokračujte prosím na stránku „Přihlášení ke studiu“.

Lingua Viva
Americká 17
Praha 2
tel.: 222 9 222 92
www.pomaturitnistudium.czComments are closed.