Chcete přestat kouřit? Pomůže e cigareta!

Kouření je jakýsi zlozvyk, kterého se celá řada kuřáků nechce vzdát. Závislost na nikotinu je silnější než vůle. Jestliže chcete přestat s kouřením, nyní máte možnost. Nikotinové žvýkačky, ani náplasti nepomáhají, ale na trhu se objevila e cigareta. Jejím cílem je dopřát tělu dostatečnou dávku nikotinu, ale přitom nezatěžovat plíce. E cigareta pracuje na zcela jiném principu než tabáková cigareta. E cigareta obsahuje čistý nikotin, a tak se do těla nedostávají karcinogenní látky, dehet či oxid uhelnatý. E cigareta pomáhá také při odvykání. Intenzitu nikotinu si volíte sami a postupným snižováním intenzity se můžete závislosti zcela zbavit.

Jak funguje elektronická cigareta?

Jak již bylo řečeno, elektronická cigareta pracuje na zcela jiném principu než tabáková cigareta. Elektronická cigareta obsahuje tekutou náplň e-liquid, která se postupným kouřením přeměňuje na plynnou látku neboli páru. Tuto páru kuřák vdechuje a vydechuje. Pára obsahuje pouze čistý nikotin. Nejsou tak zatěžovány plíce kuřáka. Elektronická cigareta se vzhledově podobá klasické cigaretě, a dokonce na jejím konci je dioda, která působí jako žhavý konec cigarety. Elektronická cigareta šetří vaše zdraví. Ať už si chcete odvyknout, nebo chcete ušetřit, zvolte elektronickou cigaretu.

E-liquid v mnoha příchutích

Tekuté náplně, které se vkládají do elektronické cigarety, se nazývají e-liquid. K dostání je e-liquid v mnoha příchutích – od jahodové, přes čokoládovou až po tabákovou. Z pestré nabídky si vybere příchuť každý kuřák. Navíc si e-liquid budete vybírat na základě intenzity nikotinu. Jsou připraveny náplně jak pro slabé, tak i silné kuřáky. Začněte kouřit zdravěji.Comments are closed.