DMAE podporuje paměť a aktivuje vaše IQ

Teprve překotný vědecký pokrok posledních několika málo desetiletí udělal z lékárenství a farmaceutického průmyslu jedny z nejrychleji se rozvíjejících oblastí lidského poznání.

Farmaceutické společnosti investují oproti ostatním vědním oborům nepoměrně větší část svého obratu do výzkumu a vývoje, což se následně projevuje v obrovském počtu nově objevených účinných látek a léků. Na našich trzích se díky tomu po absolvování složitých schvalovacích procesů neustále objevují nové či nově vylepšené léky na všechny myslitelné i nemyslitelné choroby a neduhy.

Jsou mezi nimi i prostředky na podporu učení, vyrobené čistě na přírodní bázi, velmi šetrné k lidskému zdraví a hlavně díky klinickým testům prokazatelně funkční. Proces učení je plně závislý na správné funkci našeho mozku, konkrétně na produkci a hladině látky zvané acetylcholin. Acetylcholin přenáší impulzy z jedné nervové buňky do druhé a hraje tak životně důležitou roli při všech fyzických i mentálních funkcích. Jeho hladina klesá s věkem, je ovlivňována příjmem toxických látek v potravě a jeho nedostatek rapidně zhoršuje mozkovou činnost. Podle odhadů přitom nedostatkem acetylcholinu trpí až 75% populace.

Díky objevu, jak uměle stimulovat jeho produkci v našem mozku, vznikl přírodní doplňěk stravy jménem DMAE. Podporuje pamět, aktivuje IQ, zlepšuje proces učení, odstraňuje únavu, zvyšuje libido, pozitivně ovlivňuje spánek, posiluje imunitní systém a zpomaluje proces stárnutí. Jeden z nich, přírodní potravinový doplněk DMAE od českého výrobce jménem Vetrisol, v sobě dokonce spojuje všechna vyjmenovaná pozitiva a stává se tak ideálním pomocníkem pro studenty, seniory nebo zkrátka všechny aktivně žijící lidi včetně např. vrcholových manažerů.

Ptáte se tedy stále, jak se lépe učit? Můžete začít tím, že navštívíte web www.dmae.cz nebo se obrátíte přímo na stránky internetového obchodu výrobce DMAE www.evitality.cz, kde si zboží můžete objednat ihned a přímo z pohodlí vašeho domova.

http://www.dmae.cz/
http://www.dmae.cz/


Comments are closed.