Erekce a poruchy erekce

V mládí máme erekce dostatek a způsobuje nám dosti trapné situace (zejména nečekaná erekce v MHD, ale i při hodině ve škole). Ve stáří nás zase bude trápit opačný problém – erektilní dysfunkce. Pojmem erektilní dysfunkce (zkráceně ED) se označují u mužů přetrvávající potíže spojené s erekcí (žádné a nebo nedostatečné ztopoření penisu, neschopnost udržet erekci apod.).

 

Dosažení erekce

K dosažení erekce je třeba dokonalá souhra několika faktorů (psychiky, hormonů, nervových reflexů). Tento soulad může kdykoliv narušit například únava, stres, alkohol, existenční problémy (permanentní stress vyvolaný tím, že máme nedostatek peněz, nezaplacené půjčky) či náhlá ztráta sebedůvěry. Najednou je dosažení erekce problém. I když si najednou odpočinete, stále ve vás bude hlodat červíček pochybnosti – co když selžu znovu? Těžko se pak i po vyřešení daného problému vrací zpět do zaběhlých kolejí. Psychické problémy mohou doslova zdevastovat náš život. Když nebudete mít chuť na sex, vaše partnerka vám může začít být nevěrná a tak vaši depresi ještě více prohloubit. Samozřejmě za všechny poruchy erekce nemůže jenom špatná psychika muže. Mohou u vás nastat například zdravotní komplikace, které mohou znatelně oslabit schopnost dosahovat erekci.

 

Přípravky na podporu erekce

Většina problémů souvisejících s kvalitním sexuálním životem nebo přímo s poruchou erekce se dá úspěšně a efektivně řešit. Tímto řešením jsou přípravky na podporu erekce, které obsahují účinné látky (nejčastěji využívají jako účinnou látku aminokyselinu Arginin) pomáhající udržet erekci penisu po velice dlouhou dobu. Přípravky na podporu erekce si můžete zakoupit v lékárnách.Comments are closed.