Recenze prodeje auta v AAA Auto

Když jsem hledal autobazar, v němž bych mohl prodat svůj automobil, popřípadě si koupit nový na protiúčet, prošel jsem poměrně dlouhou cestou. Vyrazil jsem do spousty menších lokálních společností ve Středočeském kraji. Vždy bohužel s velkým neúspěchem, respektive mi byla nabídnuta velice symbolická cena a nevhodné podmínky pro další nákup.

Procházel jsem si recenze na Internetu a zkušenosti ostatních zákazníků. Nakonec jsem váhal mezi Auto Esa a AAA Auto. Vybral jsem si autobazar AAA, který je ostatně považován za jedničku ve své oblasti. Proč jej tedy nezkusit? Vzhledem k tomu, že jsem v tomto směru učinil pozitivní zkušenost, rád bych se s vámi o ni podělil.

Výhodný prodej levou zadní

Jen co jsem dorazil do autobazaru AAA v Praze, bylo mi nabídnuto hned několik variant, z nichž jsem si mohl vybrat.

  • Prodej na protiúčet
  • Prodej za hotové
  • Prodej s možností splacení dalšího úvěru
  • Komisní prodej

Ihned mě zaujala varianta na protiúčet, jelikož jsem si v krátkém okamžiku vyhlédl další vůz, jehož technický stav a minimální počet kilometrů hovořily za vše.

Profesionální obchodník se mnou vyřídil během okamžiku všechnu potřebnou administrativu a já ke své spokojenosti vyměnil staré rodinné vozítko na daleko novější.

Abych však shrnul svoji zkušenost, musím zmínit alespoň ty největší klady, jež přesvědčí každého, kdo chce prodat vozidlo. Poskytnuta vám bude nejlepší nabídka na trhu, to si buďte jisti. Pokud nemáte čas, přijedou vykoupit vůz přímo k vám domů a převezmou na sebe všechny garance.

Nemusíte se starat o žádnou administrativu a v případě, že jste firemní klient, získáte spoustu dalších nadstandardních služeb, včetně možnosti vykoupení užitkových vozů.

Z mé osobní zkušenosti mohou autobazar AAA Auto ve všech směrech doporučit. Důkazem mé spokojenosti je nový vůz na protiúčet, který již několik měsíců plní svoji roli. Přesvědčte se sami.Comments are closed.