Kuchyně navržená kuchyňským návrhářem

Při vybírání nové kuchyně jsou dnes kladeny poměrně vysoké nároky. Dnešní moderní kuchyně by totiž neměly plnit pouze účelové a praktické funkce, ale důraz se přikládá také designu. Samozřejmě je potřeba skloubit veškeré požadavky tak, aby byla kuchyně dokonalá. K tomu jistou měrou přispívá kuchyně na míru, která je zhotovena přesně tak, jak si přejete. Sektorová kuchyně vám maximální využití prostoru a zakomponování všech důležitých prvků dle vašich představ, neumožní.

Až si budete vybírat novou kuchyni, měli byste sáhnout po variantě kuchyně na míru a nechat si ji zhotovit od pravých odborníků. Výrobou a komplexních servisem v oboru kuchyní se zabývá kuchyňské studio Gorenje. Zde můžete očekávat profesionální přístup a kvalitní zhotovení kuchyňské linky. Gorenje vám nabízí vysokou kvalitu, dlouholeté zkušenosti, vyjímečný design, který reaguje na nejnovější módní trendy. Dále pak můžete očekávat velmi dostupné ceny, osobní zaměření na místě realizace kuchyně a návrh v reálném prostředí. Kuchyně vyrobená tímto kuchyňským studiem vám přinese úsporu času, komfort a vše potřebné budete mít po ruce.

Procesu výroby kuchyňské linky by měl vždy předcházet návrh. Návrh v reálném prostředí vám může zhotovit mobilní kuchyňský návrhář, který se k vám osobně dostaví domů. Tuto službu poskytuje Gorenje zdarma s tím, že získáte 3D vizualizaci vaší nové kuchyně zasazenou přímo do reálného prostředí. Vy sdělíte vaše požadavky, co od kuchyně očekáváte a co byste si v ní přáli mít. Vše je pak v návrhu zohledněno.

Jestliže byste rádi viděli ukázky práce kuchyňského studia Gorenje, můžete nahlédnout do sekce kuchyně fotogalerie, která se nachází na stránkách www.kuchynsky-navrhar.cz. Můžete zde vidět různorodé kuchyňské linky, od těch nejmodernějších, až po kuchyně klasického stylu.Comments are closed.