Nebankovní hypotéky

Nebankovní hypotéky

Peníze na cokoliv, co potřebujete. To jsou slova útěchy. Hledali jste výhodný úvěr, se kterým byste si zbytečně nemuseli dělat starosti? Takový, který vám poskytne finance bez složitého papírování? Potřebujete větší obnos peněz? V tom případě vám jistě můžeme pomoci. Specializujeme se na spotřebitelské úvěry. Nebankovní hypotéky jsou právě tímto typem úvěrů, takže si je mohou sjednat všichni občané starší 18 let. Pokud vlastníte nějakou nemovitost, pak máte vyhráno. Poskytujeme také hypotéky na pozemky, na byty a na spoustu dalších pro život potřebných záležitostí. 

S penězi můžete nakládat podle libosti. Jedná se o nebankovní americkou hypotéku, u které můžete využít peníze jakýmkoliv způsobem. Nemusíte dokládat, na co peníze potřebujete. Nebudete dokládat ani účty či faktury. Za nemovitost získáte peníze, bude se jednat o procenta z odhadní částky. Může se jednat až o 70% z odhadu. Nemovitost tímto způsobem dáváte takzvaně do zástavy neboli do ručení. Díky tomu získáte velice nízký úrok. Nízká úroková sazba je u nás samozřejmostí. Poskytujeme klientům velice výhodné podmínky. 

Úvěr pro každého z nás 

Úvěr má mnoho výhodných podmínek. Je sjednaný velice rychle a bez složitých otázek. Nemusíte dokládat, na co peníze použijete, nebudete čekat ani dlouhé týdny na vyřízení a nemusíte chodit neustále na nějaké schůzky. Všechno potřebné nám můžete zaslat pomocí internetu a e-mailu. Pak už jen stačí jedna schůzka k podpisu smlouvy. Tu vám dáme k nahlédnutí samozřejmě předem, abyste si vše mohli promyslet. Žádné jiné složitosti v tom nehledejte. Jedná se o velice jednoduchý systém. Navíc garantujeme nízké splátky, které přizpůsobíme vašim potřebám. Tolerujeme také záznamy v registrech, nebo nízké příjmy. Nejsme bankami, a proto se na nás můžete kdykoliv obrátit a sjednat si úvěr, se kterým se odpoutáte od starostí. Peníze jsou vhodné i pro vyplacení exekucí a dluhů, dědictví nebo dalších povinností.Comments are closed.