Pronájmy a podnájmy v Pardubicích

Univerzitu Pardubice navštěvuje několik tisíc studentů a mnoho z nich pochází z daleka. Pokud mezi ně patříte i vy, doporučili bychom vám se s přáteli dohodnout a pronajmout si jeden celý byt, ve kterém si rozdělíte místnosti a jako spolubydlící budete po celý semestr. Většina nabízených bytů je v poměrně pěkném stavu a ceny jsou pro studenty také přijatelné.

Je lepší spolubydlení než pronájem?

Pokud vám po dobu studia nevyhovuje bydlení na vysokoškolské koleji, měli byste se poohlédnout po nějakém útulném malém bytě pro účely krátkodobého pobytu. Na pardubických inzertních serverech hledejte pronájem bytů Pardubice, případně levné pronájmy Pardubice.

Po zadání prvního termínu vám budou vyhledány jakékoliv byty, ovšem ne všechny jsou z finančního hlediska vhodné pro studenty. Jsou totiž veliké a běžný student nemůže na pokrytí nájmu při studiu vydělat. Po zadání termínu druhého je to již o mnoho lepší. Sice se jedná o malinké byty, které vám ovšem poskytnou neocenitelné soukromí a klid na učení.

Jestli se vám i cena za malý byt zdá vysoká, je to poněkud problematické. Naštěstí vás ještě může zachránit spolubydlení Pardubice. Jedná se o podnájem, kde máte k dispozici jeden pokoj pro své potřeby, ale celý byt nebo dům sdílí více lidí. Pokud jste společenští, může tím být vaše bytová situace vyřešena.Comments are closed.