Sháníte garážová vrata?

Možná patříte k lidem, kteří se obávají zvolit za obchodního partnera či dodavatele firmu, kterou provází pověst absolutní jedničky na trhu.
Zní to trochu nelogicky, že? Mnoho potencionálních klientů se však často domnívá, že nabídka firmy, která má prémiové postavení ve svém oboru, bude patřičně drahá a zacházení se zadavatelem malé zakázky opovržlivé. Nic z toho vás nečeká, pokud sháníte garážová vrata a rozhodnete se kontaktovat společnost Lomax.

Lomax je specialistou a největším českým producentem, v jehož nabídce naleznete sekční garážová vrata, průmyslová vrata, ale i pohony pro ně,
rolovací mříže, ploty, brány a mnoho dalšího. Uspokojení najde zájemce o posuvná vrata, rolovací vrata, ale i ten, kdo  shání třeba jen síť proti hmyzu.

Firma s dlouholetou tradicí na trhu sídlí na Jižní Moravě, smluvní partnery má však po celé ČR i na Slovensku. Nemusíte se tedy obávat toho, že by její služby byly pro vás z důvodu vzdálenosti nedostupné. Informativní návštěva technika spojená se zaměřením a konzultací je zcela zdarma. Cílem společnosti Lomax je plně spokojený klient od prvního kontaktu až po úspěšnou realizaci zadaného projektu. Samozřejmostí je při odborné montáži i proškolení zákazníka profesionálem tak, aby používání, ovládání a údržba vrat bylo pro každého majitele hračkou.

Z výše ceny se rozhodně také nemusíte mít strach. Po mnoha letech usilovné práce soustředěné na vývoj nejmodernějších technologických postupů totiž Lomax realizoval vlastní válcovací linku pro výrobu panelů pro sekční garážová vrata. Tím se dostal na první pozici na trhu a dalece přeběhl svoji konkurenci. Dodnes je totiž jedinou firmou, která toto zboží nejen prodává, ale zároveň i sama vyrábí. To se pochopitelně velmi příznivě promítne na konečné ceně pro zákazníka a nemalou devizou jsou i záruky na výrobky poskytované.Comments are closed.