Levná dovolená u moře

RUROLF REISEN

Rudolf Reisen je přední zprostředkovatel zájezdů německých CK v České republice.

Jejich služeb za 20 let působení na našem trhu stihlo využít už více než 250 000 zákazníků. Nabídka Rudolf Reisen čítá neuvěřitelný milion položek a pokud byste si z ní přeci jen nevybrali, umožní vám nechat si sestavit zájezd šitý na míru. Protože budete cestovat s německou CK, musíte jen znát pár základních frází v některém ze světových jazyků, abyste se v místě dovolené mohli dohodnout s delegátem na základních záležitostech spojených s pobytem.

Výhod, které získáte, když se rozhodnete vyrazit na dovolenou s německou cestovkou je celá řada. Protože je trh s turistickým ruchem v Německu nepoměrně rozvinutější než ten tuzemský, dokáže svým zákazníkům poskytnout kvalitnější služby za nižší ceny. Levná dovolená v Karibiku, zájezdy do asie nebo stále populárnější plavby lodí po vodách všech světových oceánů, to je jen špička ledovce nabídek, které vám Rudolf Reisen nabízí za bezkonkurenčně nízké ceny.

Rudolf Reisen dále nabízí last a first minute letenky, seznam kvalitních hotelů všude po světe včetně podrobných informacemi o podmínkách ubytování, možnost zapůjčení automobilu v místě dovolené, nebo erudované služby průvodce po exotických zemích, kde si splníte své nejtajnější cestovatelské sny.

Máte zájem o exkluzivní individuálně sestavenou dovolenou v některé z exotických destinací? Neváhejte a zavolejte na zelenou linku 800 100 567 nebo navštivte web www.rudolfreisen.cz.

RUDOLF REISENComments are closed.