BOZP a PO se týká nejen velkých podnikatelů, ale i živnostníků

BOZP a PO se týká nejen velkých podnikatelů, ale i živnostníků

Nedávné statistiky poukazují na to, že stále přibývá neohlášených kontrol z inspektorátu práce. Bohužel kontroly ve většině případů narazí na to, že podnikatelé nedodržují zákon tak, jak mají. Většinou není dodržené a vyřešené BOZP a PO, což ostatně jen potvrzuje všeobecný fakt, že až čtyřicet procent podnikatelů neví, co je to bezpečnost práce či případě požární ochrana. Na svou nevědomost mohou podnikatelé doplatit. Jestliže se ukáže, že nejsou zákony dodrženy, může být udělena pokuta dosahující až stovek tisíc či milionů korun. A to za nevědomost nestojí.

Jak jsme zmínili, počet neohlášených kontrol stoupá, což znamená, že stoupá počet udělených pokut. Abyste se jim vyhnuli, podnikejte bezpečně a využijte roční balíček služeb BOZP a PO, který nabízí firma Extéria. Trefně byl nazván “Klídek”.

Co od balíčku Klídek očekávat?

Firma Extéria je dnes přední společností poskytující poradenství v oblasti BOZP a PO. Mezi jejími atraktivními produkty najdeme také balíček Klídek, který je roční. Díky balíčku služeb se nebudete muset starat o pracovní úrazy, jelikož o to se firma postará. Stejně tak díky firmě předejdete požárům nebo zamítnutí plnění ze strany pojišťoven, jelikož se firma postará o veškeré revize a pohlídá si případná školení BOZP a PO, na které podnikatelé běžně zapomínají.

Do balíčku Klídek spadá také péče o veškerou dokumentaci a případně i aktualizaci dokumentace, která se týká bezpečnosti práce a požární ochrany. Díky tomu při případné kontrole z OIP, HZS nebo případně KHS projdete na výbornou.

Kde si mohu roční balíček služeb BOZP a PO objednat?

Pro roční balíček si nemusíte nikam chodit, roční balíček služeb BOZP a PO nazvaný Klídek si můžete snadno, rychle a jednoduše objednat online, a to pouze vyplněním formuláře na internetové stránce www.bezpecnepodnikani.cz.Comments are closed.