Investiční skupina DRFG Davida Rusňáka zažila rok plný úspěchů

Investiční skupina DRFG Davida Rusňáka zažila rok plný úspěchů

Skupině DRFG se podařilo v loňském roce hned několik úspěšných akvizic. Její konsolidovaná aktivita se tak vyšplhala na více než 7,3 miliardy korun, a konsolidované výnosy se blíží částce 4 miliardy korun. Významným akcionářem skupiny DRFG zůstává David Rusňák, celý název skupiny je složen z akcionářova jména a přípony Family Group. DRFG se soustředí především na tři základní oblasti – komunikace, nemovitosti a finanční služby.  Kromě toho, že je Rusňák podnikatel, nechybí mu ani vášeň. Tu dělí mezi cestování a kvalitní vína. A k tomu všemu se, díky úspěšné kariéře, stal mecenášem a inicioval při založení investiční skupiny vznik Nadace DRFG, více na drfg-nadace.cz

Skupina má základnu v Brně. investuje do nemovitostí prostřednictvím nemovitostního fondu CZECH FUND. Své klientele poskytuje stabilní zhodnocení, které je dlouhodobě udržitelné. Zhodnocení se pohybuje mezi 4 a 5 %. Obrovskou výhodou je skutečnost, že investici si může dovolit skutečně každý. A jak je to možné? Investování začíná na sumě pět set korun s pravidelností platby jednou za měsíc.

David Rusňák seskupil veškeré své podnikatelské aktivity pod křídla skupiny DRFG

Rusňákova skupina je již řadu let partnerem mezinárodního hudebního festivalu JazzFestBrno. V loňském roce se DRFG podílela také na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech. Nadace DRFG se finančně podílí na multižánrovém festivalu s názvem Meeting Brno

DRFG podporuje kulturu, sport i charitu v rámci regionů, ve kterých se podnikatelsky angažuje.
Do portfolia skupiny patří například krejčovství Galard a biofarma Podchřibí. David Rusňák si mimo jiné potrpí na dobré jídlo, nejraději má tuzemskou gastronomii. Oblíbil si především tradiční českou nebo rakousko-uherskou kuchyni. I proto jeho brněnská restaurace Konfit vaří právě takové pokrmy. Rusňák investuje rád i do umění, nejraději má naše – české malíře.

Název investiční skupiny DRFG se skládá z iniciál svého zakladatele Davida Rusňáka, zbylá dvě písmena označují spojení Family Group.Comments are closed.