Vlastní e-shop levně a na dvě kliknutí? Běžná realita

Vlastní e-shop levně a na dvě kliknutí? Běžná realita

V současné době je v České republice asi 37 tisíc e-shopů, ve kterých se v loňském roce utratilo víc než 80 miliard korun. A proč ne.

Většina Čechů konečně objevila komfort vybírání zboží v klidu domova, zvlášť pokud má internetový obchod responzivní a dostatečně rychlý web, a oni tak můžou nakupovat třeba cestou z práce.

Taky si říkáte, že by nebylo špatné trošku z těch osmdesáti miliard odklonit na svůj účet? Znovu: proč ne? Založení internetového obchodu dnes trvá opravdu jen chvilku, když máte správného parťáka.

Už během testování můžete vydělávat

Jestli ještě neznáte Shoptet, napravte to. Vytvořit si e-shop levně, snadno a rychle, navíc s podrobným návodem, maximální podporou a možností si e-shop nejdřív otestovat, není v našich internetových vodách zrovna obvyklé. Jestli se ve vás už zabydlela myšlenka otevřít si svůj obchod, ale nevíte, jak začít, určitě jděte na jejich stránky. Průvodce realizací e-shopu „step by step“ řeší úplně všechno, včetně obchodních podmínek a právních úprav.

Jednoduchá administrace s nápovědou se stará nejen o evidenci objednávek, faktur a dalších dokladů, dokáže například i automaticky skrýt momentálně vyprodané zboží. A samozřejmě lze propojit s vaším stávajícím účetním systémem.

Hodně dobrých funkcí za rozumnou cenu

To, že snadno propojíte e-shop s kamenným obchodem (pokud ho máte), a tím i se skladem, že evidujete tržby a tisknete účtenky, už je tak nějak normální. To, že máte automatické propojení i na vyhledávače, porovnávače zboží, na Aukro i na MailChimp, to už tak samozřejmé není. Za tyto funkce ani za pravidelné aktualizace a rozšiřování služeb přitom vůbec neplatíte, platíte jen pronájem e-shopu. A jeho výše se odvíjí od počtu nabízených položek, takže pokud máte v e-shopu do 500 položek, vejdete se do pětistovky měsíčně. Pokud chcete prodávat méně než 10 položek, máte celý provoz zdarma. Stejně jako první zkušební měsíc.

Jak to bude s elektronickou evidencí tržeb?

Pro uživatele modulu Shoptet pokladna bude všechno připraveno ve chvíli, kdy bude dostupná technická dokumentace k odesílání dat Finanční správě, a přijetí unikátního kódu. Tisk účtenky je možný už teď, po spuštění EET se rozšíří i o tisk kódu.

Vytvořit si vlastní internetový obchod, vydělávat 24 hodin denně po celý týden, není dnes nic složitého. Se společností Shoptet je to na pár kliknutí. Jdete do toho?Comments are closed.