Chcete být v budoucnu finančně zajištění?

Jistě se shodneme na tom, že dnešní doba není vůbec lehká. Ba naopak se stále více zdražuje, přičemž platy stagnují, ne-li klesají. Je fakt, že si mnozí nemohou na svou životní úroveň stěžovat, někteří na tom však zrovna nejlépe nejsou a žijí od výplaty do výplaty. To se pak jen stěží ušetří nějaká koruna. Jenže právě probíhající krize, která se nás stále drží jako klíště by měla být motivem pro to, abychom si začali šetřit a právě na mnohem horší časy. Ano, může být ještě hůře! Nejrůznější prognózy nejsou zrovna optimistické a v podstatě ani ti nejlepší analytikové, finanční poradci, ekonomičtí odborníky a další sami neví, jakým směrem se ekonomika bude vyvíjet. Jejich předpovědi mohou být jen pouhé spekulace.

Proto musíme začít u sebe. My sami se musíme postarat o to, abychom v budoucnu nestrádali a měli se dobře. A jak? Odpověď je jednoduchá! Šetřit! Peníze, které si odložíte bokem za pár let oceníte na tolik, že si jistě řeknete: „Vyplatilo se nám to.“ Naspořenou částku pak můžete využít na cokoli, co bude potřeba, případně na přilepšenou. Spoření navíc zahrnuje i určité úroky, které vám ve finále mohou nabídnout vysoké zhodnocení, a to vám z bůhdarma jen tak někdo nedá. Pouze v rámci určitě investice.

Spořící účet je možné založit u WPB Capital, která je pod dozorem ČNB. Tato finanční instituce vám v rámci spořícího účtu poskytne až 4, 65 % p.a. ročně, a to díky bonusu 0,3 % ročně v případě, že si nově založíte spořicí účet. Spořící účet se sjednává na dobu neurčitou, přičemž si stanovíte předem výpovědní lhůtu. Ta se může pohybovat v rozmezí 1 měsíce až po 5 let. Výhodou je, že nemáte omezen objem ani četnost úložek. Všechny vklady i úrokové výnosy jsou 100% pojištěny, a to až do výše 100tisíc eur dle zákona o bankách. Je potřeba zdůraznit, že zůstatek na spořícím účtu se vám bude úročit pohyblivou úrokovou sazbou dle aktuálně platného sazebníku WPB Capital.

Spořící účet u WPB Capital si můžete sjednat osobně na některé z poboček společnosti či z pohodlí domova skrze oficiální internetové stránky. Je to velice snadné a rychlé. Začněte spořit už dnes. Do budoucna se vám to jistě vyplatí.Comments are closed.