DRFG Davida Rusňáka bude generálním partnerem soutěže o Nejlepší banku a Nejlepší pojišťovnu

Soutěž o nejlepší banku a pojišťovnu vyhlašují Hospodářské noviny od roku 2008. Toto prestižní ocenění má za cíl podpořit rozvoj a kultivaci tuzemského bankovního a pojišťovacího trhu. Snaží se ale zároveň také pomoci široké veřejnosti v lepší orientaci v bankovních a pojišťovacích produktech a službách. Investiční skupina DRFG se podle jejího hlavního ekonom snaží o totéž. Skupina Davida Rusňáka chce klientům nabízet ty nejlepší finanční služby, ať už se jedná o dluhopisy nebo podílové fondy. Více na drfg-dluhopisy.cz. Současně ale také cítí určitou zodpovědnost za podobu celého finančního trhu (drfg-finance.cz)

Proto si skupina DRFG Davida Rusňáka velice váží toho, že bude generálním partnerem 11. ročníku této významné soutěže. V DRFG se také snaží být ke klientům maximálně fér, srozumitelní a otevření.  Hlavními partnery ocenění zároveň budou i značky CZECH FUND a Chytrý Honza, které do portfolia skupiny také patří.

DRFG podporuje nejlepší banku a nejlepší pojišťovnu

O výsledku soutěže nerozhodují subjektivní názory odborné poroty nebo anketní odpovědi či recenze veřejnosti, ale skutečně objektivní data. Analyzuje se více než stovka kritérií, které hodnotí například náklady na vedení účtů, sankce či rozsah služeb, jejich dostupnost a kvalitu komunikace s klienty. Klasifikuje se také šest ekonomických ukazatelů, které zobrazují stabilitu firmy a přínos pro akcionáře.

Podle ředitelky soutěže Alexandry Korman je ocenění v České republice již velmi tradiční, pro finanční instituce má dlouhodobě vysokou prestiž a pro jejich klienty je důležitým vodítkem při volbě banky, pojišťovny nebo produktu. Kdo získá ocenění Nejlepší banka a Nejlepší pojišťovna za rok 2019 se dozvíme při slavnostním vyhlášení výsledků na konci října.Comments are closed.