Jak bezpečně zhodnotit vaše peníze? ING Konto spořicí účet.

Hrozba inflace a touha po zhodnocení finančních prostředků vedou čím dál více lidí k tomu, aby se vrhli do víru nebezpečných finančních instrumentů, investic v riskantních podílových fondech a nákupů nestabilních akcií. Mnoho z nich poté svého rozhodnutí lituje, neboť se díky němu připraví o desítky až stovky tisíc korun. Přitom je tak snadné úročit svoje peníze a mít je přitom bezpečně zajištěné. Stačí využít stabilních bankovních spořicích účtů. Jedním z nejlepších je ING Konto spořicí účet, proto se na něj v tomto článku blíže zaměříme a ukážeme vám všechny jeho přednosti.

ING Konto spořicí účet je ověřený bankovní produkt, který si již po řadu let udržuje pevnou pozici na trhu. Mezi jeho hlavní výhody patří rozumný úrok, opravdu žádné poplatky, okamžitá dostupnost uložených prostředků, libovolná výše vkladu a možnost neměnit svoji banku. V praxi spoření na tomto účtu funguje tak, že zvolené finanční prostředky jednoduše převedete ze svého běžného účtu na ING Konto spořicí účet. Následně již jen sledujete postupný růst hodnoty vašeho vkladu. Pokud budete peníze potřebovat, stačí zadat pokyn k převodu peněz a do 24 hodin budete mít na všem účtu zpátky původní částku navýšenou o získané úroky. Pro vaše pohodlí navíc získáte přístup k vašemu ING Konto spořicímu účtu prostřednictvím vyspělého internetového bankovnictví. Peníze tak máte vždy na dosah ruky.

Prostředky, které se nachází na každém ING Konto spořicím účtu, jsou pojištěny až do výše asi 2 450 000 korun. ING Bank N.V. je totiž účastníkem holandského systému ochrany vkladů, který je nastaven tak, aby byly v co největší míře chráněny zájmy bankovních klientů. Na rozdíl od většiny investičních produktů tak můžete zůstat naprosto v klidu. Vaše finance jsou v absolutním bezpečí. Zvolte si jisté a stabilní zhodnocení vašich peněz. Zvolte si ING Konto spořicí účet.Comments are closed.