Chcete se propagovat i na internetu?

Pokud dnes podnikáte, je třeba myslet i na marketing. Určitá dávka propagace je pro existenci nějakého podniku důležitá. A momentálně patří mezi jedny z nejúčinnějších komunikačních nástrojů internetové stránky. Lze říci, že pokud nejste vidět na internetu, jako byste ani nebyli. Pokud si chce někdo něco nechat zhotovit, využít nějakých služeb či zakoupit daný produkt, internet patří mezi podstatné zdroje při rozhodování o nákupu. Proto by měla tvorba webových stránek následovat ihned pro založení vašeho podnikání. A pokud již podnikáte nějakou tu dobu a svou firemní prezentaci stále nemáte, rychle to dožeňte!

Na našem trhu je možné kontaktovat mnoho firem, které se tvorbou webových stránek zabývají. Dokonce je možné oslovit schopnějšího studentíka, který vám firemní prezentaci či internetový obchod udělá tak nějak na koleně. Jenže ne všechna řešení jsou optimální. Nejsou totiž webové stránky, jako webové stránky. V dnešním konkurenčním světě je důležité, aby vám webovky přinášely zisk, informovaly návštěvníky, byly uživatelky přívětivé a byly vidět ve vyhledávačích. Je nutné si stanovit veškeré cíle, které od webových stránek očekáváte a vymyslet takové řešení ke spokojenosti vás i návštěvníků a vašich klientů.

Pro společnost Pixolo neznamená tvorba webových stránek pouze něco namalovat, nakódovat, nahrát redakční systém, spustit a to je vše. Úplně na počátku je potřeba zpracovat analýzu, určit cílové skupiny uživatelů, cíle stránek. Důraz je kladen zejména na obchodní úspěch. Po analýzách vám společnosti Pixolo připraví náčrt stránek, nebo-li wireframe. Následně přichází na řadu grafika a copywriting s ohledem na nejnovější technologie a trendy. Jsou schopni vám nabídnout redakční systém, díky kterému si budete moci webové stránky sami aktualizovat či můžete využít externí správu webu. Součástí je i SEO optimalizace, která vám zaručí dobré pozice ve vyhledávačích a dostane váš předmět podnikání do povědomí uživatelů.

 Comments are closed.