Gelové nehty a sada na gelové nehty

Existuje několik různých způsobů jak si zkrášlit a prodloužit své nehty. Prodlužování nehtů přijde vhod, když potřebujete opravdu pěkně vypadající nehty, ale nemůžete čekat na jejich růst. Například když si zlomíte jeden nehet a potřebujete narychlo řešení. Můžete si vybrat z různých možností, jako jsou akrylové nehtynebo gelové nehty. Tento článek vám představí gelové nehty, které získávají velmi rychle na popularitě.

Gelové nehty jsou velmi zajímavé. Sada na gelové nehty se skládá z mnoha různých položek, jako jsou UV gely, štětce, tipy, UV lampy, pilníky, čisticí prostředky a další. Všechny nástroje jsou určeny k provádění tří základních operací.

Tvarování a formování nehtů

Nástroje jako je pilník na nehty , se použije k vytvarování nehtu před aplikací gelu. Proces aplikace gelu je rychlý a jednoduchý. Začíná se aplikací první vrstvy a vytvarováním nehtu. Tato aplikace zabere 3-4 minuty. Pak druhá vrstva kde opět se dbá na výsledný tvar nehtů. Po aplikaci třetí vrstvy gelových nehtů je vše hotovo. Celý proces trvá cca 20 minut.

Leštění a tvarování nehtů

Jakmile se vytvarují a vytvrdí gelové nehty, můžeme pokračovat v práci s pilníkem a leštícím blokem na nehty. Gelové nehty by měli mít přirozeně lesklý vzhled. Quick Finish je vše co k tomu budeme potřebovat, aby nehty vypadaly zcela přirozeně. Pilníkem na nehty vypilujeme také hladké okraje nehtů.

Čištění gelu

Můžete použít gelové čističe nebo čistící utěrky k vyčištění gelu mimo nehet nebo také k odstranění jednotlivých vrstev, takže je možnost pak začít znovu.

Gelové nehty je kombinace výše uvedených 3 funkcí. Pamatujte na to, že je potřeba si všechny nehty připravit před nanesením gelu. Umyjte si pečlivě nehty a odstraňte nečistoty. Pečlivě je osušte před nanesením samotného gelu.

Hlavní výhodou gelových nehtů je že se velmi snadno aplikují a celý proces trvá velmi málo času. Pro ty, kteří mají málo času to je dokonalé řešení.

Pokud máte ve zvyku si kousat nehty, je možná právě teď čas zvážit jestli tento zvyk odstranit díky gelovým nehtům.Comments are closed.