Každý dobrý skutek vyvolá další. Jdete do toho?

Každý dobrý skutek vyvolá další. Jdete do toho?

Tvoříme férové online tržiště a vyhledávač, který propojuje byznys, dobročinnost a osobní angažovanost. Naším cílem je vytvořit vyhledávací a prodejní platformu, která pomůže uživatelům objevovat férovější nabídky a odměňovat je za jejich aktivitu a nákupy.

Spojujeme výrobce a organizace, kterým NENÍ LHOSTEJNÉ, v JAKÉM světě a JAK ŽIJEME, s lidmi vyznávajícími stejné hodnoty. Slušné se slušnými, odpovědné s odpovědnými, férové s férovými. 

Co je Fergo

Fergo je online tržiště pro firmy a zákazníky, kterým není lhostejné, co a od koho kupují.

Rozhodli jsme se jít novou dobrodružnou cestu a objevit nové řešení, jak vytvořit unikátní ekosystém, kde budou dobročinné projekty, firmy a lidé vzájemně prosperovat a mít výhody z toho, že si pomáhají. Spojujeme uvědomělé lidi a výrobce, kterým je poctivé řemeslo vším. Nabízíme potraviny, které jsou vyráběny v BIOkvalitě nebo třeba s minimální uhlíkovou stopou. Produkty práce lidí zápasících o živobytí v nelehkých podmínkách třetího světa. Spojujeme to, co je lidem přirozené a podpořené řadou průzkumů. Radost z pomoci druhým a nakupování, stejně jako získávání odměn za využívání a hodnocení férovějších produktů, firem a služeb.

Co na Fergo najdete

Každý si najde to své. Chceme, abyste u nás měli svobodnou možnost volby, a mohli si tak vybrat produkty nejen dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Najdete u nás především výrobky z těchto kategorií: EKO, BIO, Fairtrade, Handmade a Vyrobeno v ČR. Oslovujeme hlavně menší české výrobce, kteří se v důsledku koronavirové krize bojí o své živobytí. Nákupem na Fergo pomáháte hned několikrát:

  1. Podpoříte malého lokálního výrobce. 
  2. Pomáháte světu tím, že si koupíte kvalitní výrobek místo nekvalitního a bezcenného šuntu.
  3. Podpoříte dobročinný projekt, protože z každého nákupu dáváme 25 % z naší odměny na jeden z projektů.

Naše poslání

Jsme si jistí, že férový obchod má smysl. Že jde o jednu z cest, jak udělat svět lepší a zodpovědnější. Naše tržiště nenabízí jen dobré zboží, ale také jako bonus dobrý pocit z poskytnuté pomoci. Ať už naší planetě nebo konkrétním skupinám potřebných. Jak už jsme říkali, každým nákupem u nás někoho podporujete. 

A nebojte, funguje to i obráceně! My za vaše nákupy podporujeme a odměňujeme vás: slevami a kredity na další zvýhodněné nákupy. Dobro tvoří další dobro. Stačí se jen zaregistrovat a zapojit se do našeho kouzelného vesmíru.

Chcete se zapojit?

Ať už chcete nakupovat nebo i prodávat, je to úplně jednoduché! Mrkněte na Fergo, zaregistrujte se, vyplňte svůj profil a můžete rovnou začít. Jsme Fergo, svět férových nákupů, který pomáhá i ostatním. Přidejte se k nám!Comments are closed.