Kvalitní firmy v ČR a lidé, kteří za nimi stojí – DE JONG LIFTEN CO, s.r.o.

Brno, 14. března 2011 – Společnost DE JONG LIFTEN CO, s.r.o. (stavební a skladové výtahy) získala prestižní certifikát Kvalitní firma, který je potvrzením vysoké úrovně spokojenosti zákazníků při realizaci služeb. Nedílnou podmínkou pro získání certifikace jsou špičkové reference a zavázání se firmy k pokračování v transparentním řízení, seriózním podnikání a pravidelné komunikaci s veřejností v budoucnosti. Firma DE JONG LIFTEN CO, s.r.o. se tak zařadila mezi elitní skupinu podniků a živnostníků, čítající aktuálně více než 130 členů, kterým se podařilo získáním certifikátu Kvalitní firma dokázat, že to s kvalitou nabízených produktů a služeb myslí opravdu vážně.

Společnost DE JONG LIFTEN CO, s.r.o. na českém trhu s výtahy působí již více než 7 let. Hlavním sortimentem podniku jsou stavební výtahy, zejména pak výtahy do skladových a logistických prostor. Výtahy od společnosti DE JONG LIFTEN CO, s.r.o. se vyznačují lehkou obsluhou a dlouhodobou trvanlivostí, k níž přispívá ošetření povrchu celého výtahu termickým zinkem, který pomáhá udržovat skvělé vlastnosti konstrukce po celou dobu životnosti výtahu.

Jednatel společnosti, pan Bohumil Nečas, se pro zapojení do certifikace Kvalitní firma rozhodl, neboť v ní vidí silný marketingový nástroj, který firmě umožní jednodušší zviditelnění na trhu a pomůže všem potenciálním zákazníkům rozpoznat výjimečnou kvalitu poskytovaných produktů a služeb. O vysoké spokojenosti odběratelů svědčí dosažené hodnocení 1,06, které firmě klienti během certifikace udělili.

Certifikace Kvalitní firma je udílena společností Asociace pro certifikaci a.s., která její přidělování řídí dle principů, jejichž základy byly položeny již v roce 1912 v USA, při vzniku předchůdce dnešní partnerské společnosti – The Better Business Bureau. Do certifikačního programu se může přihlásit jakákoliv firma či živnostník. APC (Asociace pro certifikaci) provede s 60 procenty zákazníků podniku objektivní telefonický průzkum, v jehož rámci tazatelé ohodnotí kvalitu výrobků či služeb, chování pracovníků, kvalitu komunikace a další parametry spolupráce s daným subjektem. V případě získání průměrného hodnocení lepšího než 1,5 (hodnoceno na stupnici od jedné do pěti, přičemž 1 je nejlepší), je daný podnik způsobilý k získání certifikátu Kvalitní firma.

Obdržení certifikátu zákazníky informuje o vysoké kvalitě nabízených služeb, je zárukou skvělých referencí a přináší významné odlišení od konkurence. Certifikovaná společnost navíc získává bezplatnou marketingovou podporu ze strany Asociace pro certifikaci a rovněž přístup k dalším exkluzivním službám.

Asociace pro certifikaci a.s. je sdružením, které vzniklo jako reakce na ekonomickou krizi a nedostatek důvěry mezi podniky a klienty. Cílem asociace je zvýšení kvality podnikatelského prostředí v České republice, což je přínosem jak pro dodavatele zboží a služeb, tak i pro jejich odběratele, tedy pro každého občana.

Sdílet článekComments are closed.