Novinky v nabídce podprsenek

Podprsenka je základem šatníku každé ženy. Máte menší nebo větší poprsí? Jste na mateřské nebo aktivně sportujete? Hledejte nejnovější módní trendy v katalogu nového spodního prádla IN prádlo. Můžete vybírat z moderních podprsenek různých velikostí, střihů a módních barev.

Každá podprsenka musí skvěle padnout. Mezi ženami jsou populární hladké i zdobené podprsenky. Můžete vybírat z modelů, které jsou vyztuženy jemnou pěnou nebo kosticí. Nosí se podprsenky ve variantách soft i push-up, které mohou být doplněny i vyjímatelnými vycpávkami. In jsou nejrůznější saténové detaily, všité krajky i výrazné a pestré barvy. Popusťte uzdu své fantazie a vyberte si některý z výrazných a zdobených modelů. Nové podprsenky vám přináší výrobci Róza, Gorteks a Avalingerie a samozřejmě i mnozí další. Nové podprsenky Gorteks vynikají svými unikátními střihy a barvami. Máte na výběr z černého, bílého, červeného nebo fialového provedení. Tyto podprsenky se hodí pro ženy s menším i větším poprsím, skvěle vypadají i pod společenským oblečením a hodí se do souprav s kalhotkami a tangy stejné značky.

Můžete se pochlubit velkým poprsím? Najít ideální podprsenku pro větší vnady je daleko těžší než pro menší poprsí. Taková podprsenka musí perfektně sednou, mít plné košíčky a pevná ramínka. Naštěstí výrobci spodního prádla pamatují i na tyto případy. Můžete vyzkoušet například kousky od značek Triola, Felina nebo Kinga. Nové podprsenky Triola jsou k dostání v decentních i výrazných barvách a ženě vždy poskytnou dokonalou oporu. Pro všechny romantičky ale i novopečené maminky jsou určeny nové podprsenky Benefit. Benefit je představitelem moderní těhotenské módy. Jeho podprsenky jsou nejen praktické a pohodlné, ale zároveň elegantní a sexy. Nové sportovní podprsenky můžete zakoupit například pod značkou Redpoint, kde tvoří moderní soupravy s dámskými boxerkami. Podprsenky Redpoint jsou vyrobeny ze savých a prodyšných materiálů.Comments are closed.