Plážové plavky 2011

Hledáte moderní plážové plavky na prosluněné léto? Letos frčí výrazné provedení i jednobarevné modely. Výrobci disponují rozmanitou nabídkou bikin různých střihů. Chcete si pořídit plavky se zavazováním za krk nebo s vycpávkami? Letos si určitě vyberete.

Kolekci moderních plavek na trh uvádí výrobce Etna. V sortimentu Etna 2011 tak můžete najít plavky odvážného střihu a výrazné barvy. Vybírejte z černobílé, fialovožluté nebo červenomodré kombinace. Dovolená u moře 2011 v plavkách Etna bude bezkonkurenční. Můžete volit mezi kousky s lehkou výztuží a snadno vyjímatelnými vycpávkami a sexy plážovými bikinami bez výztuže. Plavky Etna 2011 mají buď ramínka, která se zavazují za krk, nebo jsou standardně připevněna na zádech. Spodní díl je nejčastěji ve formě bokových kalhotek a tang. Skvělým doplňkem je plážová sukně Etna. V kolekci Etna 2011 objevíte i bikiny větších velikostí. Na první pohled vás zaujmou drobné detaily a samozřejmě kvalitní materiály, ze kterých jsou plážové plavky Etna vyrobeny. Koupání v Čechách u rybníka nebo exotická dovolená v zahraničí? Plavky Etna se hodí pro mnoho příležitostí.

Čeká vás dovolená last minute a vy stále nemáte koupené plavky? Kromě značky Etna své nové kolekce na trh uvádí i Donna, She, Rise, Naturana nebo Eurofala. Pro všechny mladé slečny jsou určeny plavky Rise s romantickými motivy květin nebo puntíků. Rozhodně nesmí chybět na exotické dovolené. Mají odvážný střih a jejich košíčky jsou jemně vyztuženy. Spodní díl je ve formě nižších bokových kalhotek. Nové plavky Donna jsou ve žluté, zelené a výrazné modré barvě. Horní díl má zavazování za krk a spodní podobu nižších kalhotek. Donna 2011 své produkty přináší v limitované edici.

Právě jaro je ideální dobou na výběr nových plavek. Chcete si prohlédnou ty nejnovější kousky? Navštivte katalog plážových plavek IN plavky.Comments are closed.