Lisy a kontejnery na odpad mají svou jistotu. Firmu IVP

Společnost IVP patří na českém trhu mezi špičku v oblasti zpracování odpadů. Vyrábí širokou škálu mobilních i stacionárních lisovacích kontejnerů, kontejnerů pro nakladače, překládacích stanic a dalších produktů. Její výrobky oceňují i zákazníci v zahraničí, až 70 produkce jde na export. Kdo tedy hledá ověřenou kvalitu v tomto vysoce sofistikovaném oboru, ví, že ji najde u IVP a.s.

Spolehlivost a inovace kontejnerů IVP

Výrobky firmy IVP se vyznačují vysokou spolehlivostí. Na jejich inovaci a rozvoji spolupracuje firma také s ČVUT. Kromě samotných produkt zajišťuje IVP také jejich servis a dodávku náhradních dílů. I přes rozsah všech těchto služeb nepocítí nadstandard zákazník na své peněžence. Spokojenost a úspěch zákazníků patří totiž mezi priority IVP.

Lisovací kontejnery pro náročné

Těžištěm výrobce kontejnerů IVP jsou lisovací kontejnery. Nabízí jak stacionární, čili napevno umístěné stroje, tak mobilní, vhodné k častějšímu přemísťování. K lisovacím kontejnerům jsou pak vhodné přípojné kontejnery ARK. Lisovací kontejnery jsou dokonce na tak technicky dobré úrovni, že dokáží o své naplněnosti informovat uživatele pomocí krátkých textových zpráv v mobilním telefonu. Mobilní lisy jsou pak určeny pro převoz a lisování komunálního odpadu.

Lisovací kontejnery speciální

IVP nabízí také lisovací kontejnery s hydraulickou rukou určené pro převážení na nákladních autech o celkové hmotnosti 6 tun. Do jejího sortimentu patří také skladové kontejnery, otevřené kontejnery nebo nakladače.

Překládací stanice nabízejí kompletní servis

IVP je také specialistou na překládací stanice. Verze překládací stanice s dopravníkem funguje na principu, že nákladní auta sypou odpad do násypky, odkud je dopravník přiveze do manipulačních vozíků a následně do stacionárního lisu. Na překladišti s rampou sypou auta odpad do výsypky, kde je lisován do pěti kontejnerů. U těchto typů překladišť je možné využít více lisů. Výhoda je ve větším objemu zpracovaného odpadu, lisování může probíhat navíc i v případě poruchy jednoho z lisů.

Paketovací lisy

Širokou nabídku IVP pak doplňují paketovací lisy nebo i podzemní kontejnery. Paketovací lisy se hodí pro lisování kartonů nebo plastů. Společnost IVP nabízí jak malé, tak velké – vícekomorové.

Kvalitní služby

Firma IVP se na českém trhu dynamicky rozvíjí, což je důkazem jejích kvalit. I přes rozvoj si však zachovává individuální přístup k zákazníkům. O kvalitních službách IVP se nyní můžete přesvědčit i vy.Comments are closed.