Nakupujte i praktické dárky

Možná už přemýšlíte, jak obdarovat vaše blízké na Vánoce nebo bude mít vaše drahá polovička zase narozeniny. Pokaždé přemýšlíte, čím byste svým blízkým udělali radost, ale nápady pomalu dochází. Zkuste hledat inspiraci u méně běžných dárků jako jsou zážitky, různé poukazy nebo praktické věci. V tomto článků najdete několik příkladů takovýchto dárečků.

V dnešní době skoro každý vlastní automobil, o který se musí starat. Někdy je však tato péče zanedbávaná. Zima se blíží, a proto zkuste pouvažovat, zda by se příteli nehodily třeba nové zimní pneumatiky. Možná asi za zimní nepřezouváte a říkáte si, že v ČR nebývá zase tak dlouho sníh. S letními pneumatika se však jízda autem při teplotách pod sedmi stupni může stát smrtelná. Výrobci zimních pneumatik vsadili na speciální směs a díky ní se pneu dokáže přizpůsobit velmi nízkým teplotám. Kromě toho je uzpůsobena tak, aby byla jízda kvalitnější nejen na sněhu a ledu, ale i na vodě nebo v rozbředlém sněhu. Letní pneu tyto vlastnosti nemá a při nízkých teplotách tvrdne, což může být velice nebezpečné.

Jako dárek pro ženu, může posloužit poukaz na některou z procedur, kterou běžně vaše přítelkyně navštěvuje. Stačí se domluvit s kosmetičkou nebo manikérkou a nechat si vystavit poukaz na další návštěvu. Nic nezkazíte tím, když ke klasické proceduře jako je nehtová modeláž, domluvíte ve studiu ještě jinou službu, kterou však vaše přítelkyně nebude čekat a kterou vám manikérka doporučí.

Dárkem pro muže i ženy může být dnes velice populární produkt, pocházející z Číny. Mám na mysli elektronickou cigaretu, která může vaše blízké zbavit nezdravého zlozvyku. Při koupi e-cigarety se poraďte s odborníkem, jaké e-cigarety doporučuje pro člověka, kterému je určena. Jaké jsou výhody této věcičky? Kuřák sice do těla dostává nikotin, ale ne dehet a jiné škodlivé látky, vznikající u spalování. Nezapáchá a neobtěžuje kouřem okolí a v neposlední řadě díky e-cigaretě ušetří. Nebojte si ji vybrat přes e-shop.

Mezi trošku dražší dárečky patří poukaz na jazykový kurz. Pokud však víte, že se váš přítel, přítelkyně nebo někdo z rodiny již dlouho odhodlává jít do takového kurzu, tak tento dárek udělá určitě radost. Před jeho koupí zkuste nenápadně zjistit, o jaký typ výuky by měl zájem. Na výběr jsou kurzy individuální, skupinové s nebo bez závěrečného certifikátu apod. Dále zjistěte, jaké jazykové školy chválí, ať víte, kde hledat. Nakonec je důležitá také intenzita kurzu – zvažte, kolik bude obdarovaný stíhat. Je to trošku složitější a riskantnější dárek, ale v konečném důsledku velice potěší.Comments are closed.