Aby vás šéf nesedřel z kůže

Aby vás šéf nesedřel z kůže

Za dobrotu, na žebrotu. Tak si může připadat člověk, který chodí poctivě do práce, maká od rána do večer a nešťastnou náhodou rozbije své pracovní prostředky, nebo zničí projekt, na kterém se podílelo celé oddělení. Šéf, rád či nerad, musí sjednat postih a majiteli, který pravděpodobně není sociální ústav, ani lidumil, musí způsobenou škodu někdo nahradit. 

Pro takové okamžiky je dobré mít sjednáno pojištění odpovědnosti z výkonu povolání. Způsobili jste nechtěně při plnění pracovního úkolu škodu svému zaměstnavateli? S pojištěním ERGO ji nemusíte hradit sami. Nehoda se může stát každému a pojišťovny pro ně mají, na rozdíl od vašich šéfů, pochopení. Nemusíte se bát, s pojištěním ERGO vám finanční kolaps nehrozí.

Pojistná ochrana

Pojištění odpovědnosti má široký rozsah pojistné ochrany. Varianta Standard nezkoumá druh pracovní činnosti a hodí se tak pro každého zaměstnance. Tarif „řidič“ a „řidič plus“ navíc chrání i uživatele služebních vozů. Pojistka se sjednává až do výše plnění 600 tisíc korun s minimální finanční spoluúčastí. Ochrana se nevztahuje jen na vaši činnost, ale pojistit si můžete i svěřené věci, jako je notebook, mobil, technické vybavení a jiné. Vaše pojištění platí po celém světě, což oceníte zejména v případě častých služebních cest.

ERGO pojišťovna

Pojistka na blbost

Pozor si ale dejte, abyste nepracovali pod vlivem alkoholu a omamných látek. Nejenže byste nedostali vyplaceno pojistné plnění, ale rovněž byste s největší pravděpodobností o své pracovní místo přišli. ERGO pojišťovna vás chrání před nepřízní osudu, ale i sebe samými. Ne nadarmo se jí lidově říká pojistka na blbost. Oceníte ji nejen vy, ale především vás nadřízený, který bude mít jistotu, že dostane náhradu své škody a přitom vás u toho nemusí „sedřít z kůže“. Comments are closed.