LQZ aneb obchoduje i bez peněz

Chcete obchodovat bez dlužníků? Ušetřit spoustu času a zaručit si zvýšení obratu? Nepotřebujete žádné úvěry, dokonce ani peníze firmy, obchodujte přes barterový a informační systém LQZ. Do tohoto systému může vstoupit jakákoliv firma, nezáleží na její velikosti, ani na jejím obratu. Dokonce je jedno, v jakém odvětví podnikáte.

Historie barterového obchodování

Barterové obchodování je známé od pradávna. Už v prvních společenstvích, kdy se ještě nepoužíval měnový systém, se obchodovalo směnným obchodem, tedy výměnou něco za něco. A na tomto principu funguje také barterové obchodování.

Hlavní výhodou je, že nakupujete bez cash flow, nemusíte otevírat nové trhy a citelně ušetříte své náklady. Máte-li totiž nepotřebný materiál a zboží, vyměňte ho za zboží, které potřebujete, nebo dokonce za služby. Na trhu jsou totiž firmy, které by o vaše nepotřebné zboží měly zájem, a vy o tom možná ani netušíte.

Co se týče nevýhod, tak i barterové obchodování má jednu nevýhodu, která je spojena s neznalostí možností a účtování barterů. Ale tento problém řeší systém LQZ, který udělá tuto práci za vás.

Jak se připojit k LQZ?

Účastníkem systému LQZ se může stát prakticky kdokoliv. Je nezbytné uzavřít smlouvu o vstupu do systému. Ihned se tak zaregistruje nový účastník do databáze. Současně s ním jsou registrovány i jeho nabídky a poptávky. Za členství v systému zaplatíte roční účastnický poplatek, který vám otevírá nekonečné možnosti v obchodování.Comments are closed.