Pro firmu U&SLUNO z Ostravy můžete pracovat odkudkoli z ČR

Pro firmu U&SLUNO z Ostravy můžete pracovat odkudkoli z ČR

Hledáte novou práci? Nebaví vás práce, kterou aktuálně děláte? Toužíte po změně? Pak neváhejte a zašlete svůj životopis do firmy U&SLUNO. Jedná se o softwarovou, konzultační firmu poskytující poradenské a konzultační služby pro obchod, logistiku a také pro distribuci. Úkolem firmy je hledat inovativní řešení, která mají přidanou hodnotu a díky nimž se návratnost investice rychle vrátí.

Možná se ptáte, proč poslat životopis právě do této společnosti, když se IT specialisté, programátoři či nadšenci do podobných oborů hledají na každém rohu. Důvodů je několik.

Proč se rozhodnout pro U&SLUNO?

Prvním důvodem, proč poslat svůj životopis právě do firmy U&SLUNO, je, že si zde opravdu cení lidí oplývajících zkušenostmi z oboru. Pokud vás navíc IT baví, pokud máte chuť pracovat a zdokonalovat se, učit se, jsou vám dveře otevřené.

Kromě toho je zde příjemné zázemí s uvolněnou atmosférou, kolektiv je parta skvělých lidí. Navíc zde není práce stereotypní, naopak je práce zde rozmanitá, každý den bude jiný.

Výhodou je také možnost domluvit se na home office. Firma sídlí v Ostravě, a i když by se nabízela domněnka, že se hledá pracovní síla jen z Ostravy či z Moravskoslezského kraje, není to tak. Firma U&SLUNO nabízí možnost domluvit se na home office. Pro firmu se tedy může pracovat odkudkoli z České republiky. Tak neváhejte a #joinus.

Aktuální volné pracovní pozice

Seznam aktuálních volných pracovních pozic a další potřebné informace najdete na joinus.cz. Hledají se nyní například programátoři, konzultanti, specialisté softwarových aplikací či e-commerce specialisté. Seznam volných pracovních pozic se však stále rozšiřuje.Comments are closed.