Registrace ochranné známky ušetří spoustu starostí

Registrace ochranné známky ušetří spoustu starostí

Každý, kdo něco buduje, velmi dobře ví, že k tomu, aby byl projekt úspěšný, je zapotřebí spousta práce. Do jisté míry to záleží na každém, jak moc se mu bude dařit. Důležitá je myšlenka a už i tu je dobré chránit, stejně tak například i logo či určitý text v podobě názvu firmy nebo sloganu. A jaká je efektivní ochrana? Vyplatí se registrace ochranné známky.

Jak postupovat při zřizování ochranné známky?

Pokud jste dospěli i vy k názoru, že bude vhodným řešením především pro ochranu vašeho podnikání zřízení ochranné známky, je dobré při tomto procesu dodržovat určitý postup.

V prvé řadě musíte mít jasno, co chcete registrovat. Bude to název firmy, slogan či logo? Máte-li jasnou představu, můžete oslovit odborníky se zkušenostmi a potřebnými znalostmi, kteří vám při cestě za ochranou vyjdou maximálně vstříc. Bude-li vaším partnerem Patentoid, neuděláte chybu – ušetříte si čas i práci!

Vše je jednoduché – vyplníte online formulář, kde uvedete veškeré náležitosti včetně kontaktních údajů. Pro doladění případných detailů vás potom budou kontaktovat pracovníci, kteří budou mít registraci vaší ochranné známky na starosti – s těmi lze následně cokoliv řešit, případně se zeptat na všechno, co vás bude zajímat.

Nejen ochrana, ale i odlišení se od konkurence

Ochranná známka nepřinese pouze vyšší úroveň bezpečnosti podnikání. Je to totiž zároveň nástroj, jak se jednoduše a efektivně odlišit od vaší konkurence. Udělejte tedy první krok ke zvýšení úspěchu.

Na místě nejsou ani obavy o finanční náročnosti zřízení ochranné známky – ty jsou totiž neopodstatněné. Získáte ji za 9 900 Kč a to rovnou na deset let. Taková reálná investice se zcela jistě vyplatí – nečekejte tedy a nechejte si zapsat to, co vás stálo množství úsilí do rejstříku ochranných známek – bude to již jenom vaše!Comments are closed.