Valentýnské dárky na netradiční způsob

Pokud nepatříte k části populace, která americký svátek Svatého Valentýna bojkotuje, pak jistě každoročně pro svou drahou polovičku vymýšlíte nějakou pozornost, která by ji udělala radost. Může jít například o romantický dárek pro dva, který si užijete společně, a zůstanou vám na tyto chvíle společné vzpomínky. Ať už se jedná o romantické wellness pobyty, den na jachtě, let balónem, aquazorbing nebo podobné netradiční zážitky.

V případě, že sháníte čistě dárek pro ženu, může se zavděčit netradiční masář, posilování s trenérem, kurz vaření, kurz sebeobrany, kurz lezení na umělé stěně či kurz parkování, jízda Hummerem H3 a podobné neobyčejné zážitky. To, čím uděláte vaší drahé největší radost, už musíte posoudit sám. Pokud nevyberete nic z tak široké nabídky zážitků a aktivit, pak každou ženu jistě potěší i obyčejná voňavá květina.

V případě, že sháníte čistě dárek pro muže, mohla by přijít vhod pivní lázeň, elektronická cigareta, jízda ve Ferrari, profesionální letový simulátor, řízení bojového vozu, kurz lezení na skalách, simulátor volného pádu, army drill aneb zpátky na vojnu.

Výhodou převážné většiny těchto aktivit je možnost provádět je s partnerem společně. Pokud se rozhodnete zážitky společného rázu, nebo raději darujete něco jen pro partnera/partnerku je už výlučně na vaší volbě.

Sdílet článekComments are closed.