Dotace a komplexní dotační služby

Potřebujete pro své podnikání získat dotace? Hledáte vhodné dotace pro zemědělce, biomasu, agroturistiku či pro začínající podnikatele? Dnes jsou dotace poskytovány nejen obcím, velkým firmám a podobně, ale Evropská unie se snaží podpořit i malé podnikatele, kteří chtějí začít podnikat v oblasti řemeslnictví či hospodářství. Chcete-li získat podrobné informace o konkrétním dotačním programu, obraťte se na společnost ALNIO Group s.r.o., která nabízí kromě samotných dotačních programů také dotační poradenství. Využijte dotace z evropských fondů, které končí již v roce 2013. Nyní máte neopakovatelnou příležitost.

Dotace pro podnikatele

Když se řeknou dotace pro podnikatele, pak si asi představíte, že Evropská unie bude poskytovat peníze velkým firmám. Jste ale na omylu. Dotace pro podnikatele jsou určené zejména pro malé podnikatele na venkově či pro rozvoj mikropodniků. Dotace jsou určeny pro podnikání spojené s drobnou výrobou či řemesly. Dotace pro podnikatele získají i podnikatelé nabízející služby v hospodářství. Pokud vám nebude tento typ dotace vyhovovat, můžete využít dalších dotačních programů, jako jsou dotace pro zemědělce, zemědělsko-hospodářské odvětví a podobně.

Dotace cestovní ruch

Velmi oblíbené jsou dotace cestovní ruch, které jsou určené pro malé obce do 2 000 obyvatel. Dotace cestovní ruch slouží buď k výstavbě stezek, nebo k výstavbě objektů k ubytování a sportovních aktivit. Cílem těchto dotací je rozšířit cestovní ruch i na venkově, v malých obcích, které mají co nabídnout. Dotace cestovní ruch poslouží k budování rekreačních objektů a ubytovacích zařízení. V malých obcích je tak nyní možné vybudovat penzion či ubytovnu.Comments are closed.