Kvalitní firmy v ČR a lidé, kteří za nimi stojí – AQUASOL s.r.o.

Brno, 14. března 2011 – Společnost AQUASOL s.r.o. (výroba a instalace plastových bazénů) získala prestižní certifikát Kvalitní firma, který je potvrzením vysoké úrovně spokojenosti zákazníků při realizaci služeb. Nedílnou podmínkou pro získání certifikace jsou špičkové reference a zavázání se firmy k pokračování v transparentním řízení, seriózním podnikání a pravidelné komunikaci s veřejností v budoucnosti. Firma AQUASOL s.r.o. se tak zařadila mezi elitní skupinu podniků a živnostníků, čítající aktuálně více než 130 členů, kterým se podařilo získáním certifikátu Kvalitní firma dokázat, že to s kvalitou nabízených produktů a služeb myslí opravdu vážně.

Firma AQUASOL s.r.o. má dlouholeté zkušenosti s výrobou a instalací plastových bazénů nejen v Česku, ale i v řadě dalších zemí, mezi které patří například Rakousko a Slovensko. Cílem společnosti je získání renomé jednoho z předních dodavatelů bazénů jak na českém, tak i na rakouském trhu. Ke splnění tohoto cíle je bezpodmínečně nutné, aby společnost byla schopna zákazníkům dodávat kvalitní produkty a služby. O tom, že se tento požadavek podniku daří plnit, svědčí zisk výtečného hodnocení 1,0, které zákazníci společnosti udělili během certifikace značkou Kvalitní firma.

Do certifikace se společnost AQUASOL s.r.o. zapojila, neboť se snaží prezentovat jako kvalitní a spolehlivá firma. Cílem do budoucnosti je samozřejmě udržení si tohoto standardu, neboť spokojený zákazník znamená tu nejlepší reklamu. Jednatel společnosti, pan Ing. Roman Poulík, od certifikace očekává zvýšení prestiže firmy v očích potencionálních zákazníků a také odlišení se od konkurence.

Osobním cílem pana Poulíka je dovedení firmy AQUASOL na špici v oblasti výroby bazénů, tedy pokud se řekne AQUASOL, aby bylo každému jasné, že se jedná o kvalitní bazény a známku spokojenosti. Ve svém volném čase se pan Poulík rád věnuje svým zálibám, mezi které patří sport – florbal a fotbal, kvalitní hudba a motorky.

Certifikace Kvalitní firma je udílena společností Asociace pro certifikaci a.s., která její přidělování řídí dle principů, jejichž základy byly položeny již v roce 1912 v USA, při vzniku předchůdce dnešní partnerské společnosti – The Better Business Bureau. Do certifikačního programu se může přihlásit jakákoliv firma či živnostník. APC (Asociace pro certifikaci) provede s 60 procenty zákazníků podniku objektivní telefonický průzkum, v jehož rámci tazatelé ohodnotí kvalitu výrobků či služeb, chování pracovníků, kvalitu komunikace a další parametry spolupráce s daným subjektem. V případě získání průměrného hodnocení lepšího než 1,5 (hodnoceno na stupnici od jedné do pěti, přičemž 1 je nejlepší), je daný podnik způsobilý k získání certifikátu Kvalitní firma.

Obdržení certifikátu zákazníky informuje o vysoké kvalitě nabízených služeb, je zárukou skvělých referencí a přináší významné odlišení od konkurence. Certifikovaná společnost navíc získává bezplatnou marketingovou podporu ze strany Asociace pro certifikaci a rovněž přístup k dalším exkluzivním službám.

Asociace pro certifikaci a.s. je sdružením, které vzniklo jako reakce na ekonomickou krizi a nedostatek důvěry mezi podniky a klienty. Cílem asociace je zvýšení kvality podnikatelského prostředí v České republice, což je přínosem jak pro dodavatele zboží a služeb, tak i pro jejich odběratele, tedy pro každého občana.Comments are closed.