Kvalitní firmy v ČR a lidé, kteří za nimi stojí – EUROCONT REALITY s.r.o.

Brno, 14. března 2011 – Společnost EUROCONT REALITY s.r.o. (pronájem a prodej nemovitostí v Praze a jejím nejbližším okolí) získala prestižní certifikát Kvalitní firma, který je potvrzením vysoké úrovně spokojenosti zákazníků při realizaci služeb. Nedílnou podmínkou pro získání certifikace jsou špičkové reference a zavázání se firmy k pokračování v transparentním řízení, seriózním podnikání a pravidelné komunikaci s veřejností v budoucnosti. Firma EUROCONT REALITY s.r.o. se tak zařadila mezi elitní skupinu podniků a živnostníků, čítající aktuálně více než 130 členů, kterým se podařilo získáním certifikátu Kvalitní firma dokázat, že to s kvalitou nabízených produktů a služeb myslí opravdu vážně.

Společnost EUROCONT REALITY s.r.o. na trhu působí již 10 let a po tuto dobu se věnuje zejména činnostem souvisejícím s pronájmem a prodejem nemovitostí v Praze a jejím nejbližším okolí. Klientům zajišťuje kompletní servis a realitní služby od A po Z, včetně osobního přístupu i pečlivého výběru budoucích nájemníků. Od počátku roku 2009 je druhou hlavní činností společnosti prodej nemovitostí v Egyptě, a současně je hlavním oficiálním partnerem egyptských developerů pro prodej jejich projektů v České a Slovenské republice. Klienti společnosti oceňují zejména osobní profesionální přístup, mnohaletou praxi v oboru a v neposlední řadě také ceny, které jsou cenami developerů a nejsou navyšovány o provize dalších zprostředkovatelů.

Vedení společnosti očekává od zisku certifikace Kvalitní firma větší jistotu pro nové klienty, kteří dosud neměli příležitost se s profesionalitou společnosti EUROCONT REALITY s.r.o. blíže seznámit. Realitní trh je bohužel zahlcen nesolidními prodejci nemovitostí, kterým jde pouze o rychlý zisk, a proto se chce EUROCONT REALITY s.r.o. od těchto prodejců odlišit značkou kvality, která je důkazem vysoké spokojenosti klientů. Během certifikace získala společnost od zákazníků výtečné hodnocení 1,06.

Certifikace Kvalitní firma je udílena společností Asociace pro certifikaci a.s., která její přidělování řídí dle principů, jejichž základy byly položeny již v roce 1912 v USA, při vzniku předchůdce dnešní partnerské společnosti – The Better Business Bureau. Do certifikačního programu se může přihlásit jakákoliv firma či živnostník. APC (Asociace pro certifikaci) provede s 60 procenty zákazníků podniku objektivní telefonický průzkum, v jehož rámci tazatelé ohodnotí kvalitu výrobků či služeb, chování pracovníků, kvalitu komunikace a další parametry spolupráce s daným subjektem. V případě získání průměrného hodnocení lepšího než 1,5 (hodnoceno na stupnici od jedné do pěti, přičemž 1 je nejlepší), je daný podnik způsobilý k získání certifikátu Kvalitní firma.

Obdržení certifikátu zákazníky informuje o vysoké kvalitě nabízených služeb, je zárukou skvělých referencí a přináší významné odlišení od konkurence. Certifikovaná společnost navíc získává bezplatnou marketingovou podporu ze strany Asociace pro certifikaci a rovněž přístup k dalším exkluzivním službám.

Asociace pro certifikaci a.s. je sdružením, které vzniklo jako reakce na ekonomickou krizi a nedostatek důvěry mezi podniky a klienty. Cílem asociace je zvýšení kvality podnikatelského prostředí v České republice, což je přínosem jak pro dodavatele zboží a služeb, tak i pro jejich odběratele, tedy pro každého občana.Comments are closed.