Kvalitní firmy v ČR a lidé, kteří za nimi stojí – INTERSTAV S+H s.r.o.

Brno, 14. března 2011 – Společnost INTERSTAV S+H s.r.o. (komplexní služby v oblasti dodávek interiérů a staveb) získala prestižní certifikát Kvalitní firma, který je potvrzením vysoké úrovně spokojenosti zákazníků při realizaci služeb. Nedílnou podmínkou pro získání certifikace jsou špičkové reference a zavázání se firmy k pokračování v transparentním řízení, seriózním podnikání a pravidelné komunikaci s veřejností v budoucnosti. Firma INTERSTAV S+H s.r.o. se tak zařadila mezi elitní skupinu podniků a živnostníků, čítající aktuálně více než 130 členů, kterým se podařilo získáním certifikátu Kvalitní firma dokázat, že to s kvalitou nabízených produktů a služeb myslí opravdu vážně.

Společnost INTERSTAV S+H s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti dodávek interiérů a staveb, přičemž v každém případě prověřuje, zda je schopna zakázku realizovat dle specifikovaných požadavků tak, aby zákazník obdržel služby a dodávky v požadovaných termínech a očekávané jakosti a mohl je tak bez omezení používat. Za účelem dosažení nejvyšší úrovně výstupu společnost INTERSTAV S+H s.r.o. využívá výhradně mater a zařízení ověřené kvality, přičemž provádí neustálou kontrolu své vlastní práce s cílem jejího neustálého zlepšování. Pro všechny své zákazníky navíc zajišťuje 100% servis. INTERSTAV S+H s.r.o. staví, přestavuje, opravuje, renovuje, zajišťuje stavební materiál, zařizuje interiéry nábytkem a sanitou, vybavuje spotřebiči a zkrášluje různými doplňky. Prostě zvelebí každý byt, dům či kancelář se vším všudy.

Firma byla založena v roce 1992, jako “Ferda” – čistě stavební firma, poskytující stavební služby, stejně jako prodej materiálu koncovým zákazníkům i firmám. V současné době se firma po 13 letech transformovala na INTERSTAV S+H s.r.o. K dispozici má vlastní montážní party. Posláním společnosti INTERSTAV S+H s.r.o. je poskytování špičkových produktů i služeb a sestavování individuálních řešení dle potřeb zákazníků rychle a za přijatelné ceny. Společnosti nestačí jen spokojený zákazník, jejím cílem je zákazník, který cítí opravdové uspokojení a radost. Pro vedení je tedy důležité, aby se každý zaměstnanec choval k zákazníkovi maximálně zodpovědně a pracoval způsobem, který firmě přinese také odpovídající zisk, potřebný pro její další rozvoj a poskytování možností pro dosahování individuálních cílů zaměstnanců.

O tom, že se společnosti INTERSTAV S+H s.r.o. daří naplňovat všechny potřeby zákazníků, svědčí obdržení výborného hodnocení 1,06, které klienti firmě udělili během certifikace značkou Kvalitní firma. Zisk tohoto certifikátu poslouží společnosti jako reklama, nástroj pro udržení si stálých zákazníků a pomůcka pro získání nových spokojených odběratelů.

Certifikace Kvalitní firma je udílena společností Asociace pro certifikaci a.s., která její přidělování řídí dle principů, jejichž základy byly položeny již v roce 1912 v USA, při vzniku předchůdce dnešní partnerské společnosti – The Better Business Bureau. Do certifikačního programu se může přihlásit jakákoliv firma či živnostník. APC (Asociace pro certifikaci) provede s 60 procenty zákazníků podniku objektivní telefonický průzkum, v jehož rámci tazatelé ohodnotí kvalitu výrobků či služeb, chování pracovníků, kvalitu komunikace a další parametry spolupráce s daným subjektem. V případě získání průměrného hodnocení lepšího než 1,5 (hodnoceno na stupnici od jedné do pěti, přičemž 1 je nejlepší), je daný podnik způsobilý k získání certifikátu Kvalitní firma.

Obdržení certifikátu zákazníky informuje o vysoké kvalitě nabízených služeb, je zárukou skvělých referencí a přináší významné odlišení od konkurence. Certifikovaná společnost navíc získává bezplatnou marketingovou podporu ze strany Asociace pro certifikaci a rovněž přístup k dalším exkluzivním službám.

Asociace pro certifikaci a.s. je sdružením, které vzniklo jako reakce na ekonomickou krizi a nedostatek důvěry mezi podniky a klienty. Cílem asociace je zvýšení kvality podnikatelského prostředí v České republice, což je přínosem jak pro dodavatele zboží a služeb, tak i pro jejich odběratele, tedy pro každého občana.Comments are closed.