Skákací boty pro nové zážitky!

skákací botyVyzkoušejte světovou senzaci – skákací boty značky 7leagueBoot. Se skákacími botami se můžete do sytosti vyřádit učením různých skoků a triků, nebo jen během na delší trať. Skákání v botách je úžasný zážitek, při kterém pocítíte svobodu pohybu a vzrušení. Navíc si můžete být jisti, že si vás každý všimne a vy se tak snadno ocitnete v centru pozornosti. Všichni si je budou chtít také vyzkoušet. Se skákacími botami jednoduše utečete před nudou.

Skákací boty 7leagueBoot jsou rovněž skvělým pomocníkem, který vám umožní jednoduše zatočit s přebytečnými kily. Skákací boty 7leagueBoot jsou výjimečnou investicí do zdraví, neboť během skákání si navíc posílíte svoje hýžďové a stehenní svaly, kardiovaskulární systém, snížíte úroveň nebezpečného cholesterolu a odbouráte stres a nervozitu.

Skákání v botách 7leagueBoot je snadné. Nemusíte se tak bát, že byste museli trávit dny a týdny tréninkem, abyste byli schopni si na skákacích botách užít. S instruktorem zvládne základy i naprostý začátečník během několika málo minut. První samostatné skoky si tak budete moci začít užívat již během prvního dne používání. Centrum rovnováhy v mozku je spojené s centrem chůze, proto se velice rychle naučíte ve skákacích botách pohybovat i vy.

Skákací boty 7leagueBoot byly v nezávislém testu značek provedeném týmem SKAKEJ.EU vyhodnoceny jako nejlepší. Skákací boty 7leagueBoot mají totiž mimo jiné i pružinu s unikátní vlastností, která jí dodává v prvních 20% pohybu vyšší měkkost, při pokračování v pohybu ovšem pružina prudce tvrdne. Díky tomu se uživatel bot 7leagueBoot unaví až za delší dobu, než kdyby skákal v botách jiných značek.

Výhradním dovozcem skákacích bot 7leagueBoot do České republiky je společnost Firemky s.r.o., od níž si boty můžete objednat na stránkách http://www.skakaciboty.cz/. Na tomto webu najdete všechny informace o skákacích botách, návody a také databázi skokanů. Rovněž zde najdete informace, jak si můžete skákací boty zapůjčit. Pokud to myslíte se skákacími botami vážněji, můžete se zapojit do dění České asociace powerbockingu, která pořádá setkání fanoušků, a turnaje i exhibice. Oficiální stránky asociace naleznete na www.capb.cz.

Pohodlně lze skákací boty 7leagueBoot zakoupit také v internetovém obchodě http://www.rekrezona.cz/, v jehož nabídce navíc najdete i unikátní zboží jako stolní magnetické hry WeyKick, zábavný holandský billiard, společenskou hru kubb a další atraktivní venkovní hry.Comments are closed.